Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Trzmielina - Euonymus

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzmielina - Euonymus

Gardenarium 16:38, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
MamaMagda napisał(a)
Proszę o radę - jak przyciąć trzmielinę, która porasta jedną ze ścian naszego garażu?
Rozrosła się strasznie!



Wzięć nożyce szpalerowe i ciąć w pionie, aby uzyskać pożądaną rozpiętość i odległość od ściany., Potem to co ucięte zebrać i posadzonkować można, będą nowe egzemplarze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MamaMagda 19:46, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
a czy mogę do tego użyć takiego narzędzia?
Dostałam na urodziny od męża i podchodzę trochę jak do jeża

____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Gardenarium 20:28, 08 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie uznaję takich narzędzi, szarpią listki Zdjęcie usunęłam bo jest znak wodny sklepu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aaasiunia24 09:32, 09 kwi 2014


Dołączył: 10 mar 2014
Posty: 106
witam czy mogę prosic o porade. Mam przy wejsciu do domu rynne w takim miescu w którym nie chce aby byla widoczna a spelnniala swoje zadanie i wpadlam na pomysl aby puscic po niej trzmieline czy to dobry pomysl czy moze mi wejsc do środka i ja zapchac

i jeszcze jedno pytanie czy to prawda ze on roslin posadzonych blisko domu zielenieje tynk bo mąż na mnie krzyczy że zzielenieje nam tynk
____________________
Z blokowiska do ogrododu
Marcin89 19:08, 09 kwi 2014


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2182
Jak gęsto sadzić trzmielinę pnącą Emeral'n Gold czy Emerald Gaiety koło ogrodzenia?
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
megabasia 20:04, 09 kwi 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Witam.
Nie wiem, gdzie to pytanie zadać, piszę tu, jak nie można, to szefowa usunie.

Poszukuję trzech trzmielin sunspot na pniu, szczepionych tak 90-100 cm, oczywiście w miarę równej wysokości. I nie mogę znaleźć w okolicach, a w necie widziałam za 60 zeta, co dla mnie trochę za dużo Gdyby ktoś wiedział, gdzie można dostać wysyłkowo, dajcie proszę znać na priva.
pozdr.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Gardenarium 19:44, 10 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
aaasiunia24 napisał(a)


i jeszcze jedno pytanie czy to prawda ze on roslin posadzonych blisko domu zielenieje tynk bo mąż na mnie krzyczy że zzielenieje nam tynk



U mnie nie zielenieje, a mam bluszcz na domu w cienistym zakątku. Bluszcz osusza tynk. Dobrze zrobionemu tynkowi nie szkodzi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aaasiunia24 22:20, 10 kwi 2014


Dołączył: 10 mar 2014
Posty: 106
Gardenarium napisał(a)



U mnie nie zieleniej a mam bluszcz na domu w cienistym zakątku. Bluszcz osusza tynk. Dobrze zrobionemu tynkowi nie szkodzi.

bluszcz osusza tynk to bardzo mocny argument na mojego meza aby puscic tynk na moj taras i puszczenie go delikatnie na sciane
____________________
Z blokowiska do ogrododu
Lacki80 18:46, 15 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 75
Ja wrecz uwiebiam trzmieliny i bukszpanki i tak je sadze w moim ogrodzie.Jestem dopiero na poczatku ale mysle ze za jakis pare lat tez bede mogla sie pochwalic ladnym ogrodem. Obecnie mam tyle :




____________________
Pozdrawiam :) Izabela
Lacki80 18:56, 15 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 75
Tutaj przed domem bukszpanek na przemin z japonska trzmielina

A kolejne czekaja juz na posadzenie :
____________________
Pozdrawiam :) Izabela
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies