Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Annak 17:59, 16 mar 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ewuniu, ale u Ciebie pięknie, wiosennie ten żółciutki kolor taki energetyczny Ja właśnie wracałam z pracy w śnieżycy, a na jutro to samo z mrozem
pozdrawiam
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Basilikum 18:03, 16 mar 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
nie no forsyje zaszalaly u Ciebie
ogladnelam moja i ma malenkie paczki, moze za dwa trzy tygodnie cos z tego bedzie.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
asiak 18:50, 16 mar 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu, u Ciebie już wiosna Czy u Was też zapowiadają mróz, czy tylko przymrozki?
U mnie na razie bez śniegu, ale bardzo wietrznie i w tej chwili minus 8
____________________
AsiaDziałeczka Asi
gosika67 18:56, 16 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Faktycznie u Ciebie wiosna tuż tuż , u nas dalej , dziś n minusie, zawieja, byle jak.Kwiatuszki masz cudne. Pozdrawiam i chuchnij dla nas trochę tego ciepła, niech jak najszybciej wiosna przyjdzie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Rench 19:50, 16 mar 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda napisał(a)
Czy z tych czosnków w tym roku jeszcze coś będzie? Zaczynają się robić żółte.



Powinno być,wszak to nie liście są główną ozdobą. U mnie też w ubiegłym sezonie szybko zasychały liście.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kasia_CS 21:32, 16 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Łohoho, wiosna praktycznie pełną gęba! To stipa ta zielona? Bo też mam taką o ile dobrze pamiętam, że Twoja capillata To samo wyprawia Nawet ją juz ciachnęłam skoro taka jest twardzielka u nas biały ogródek i -4 za oknem
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 22:43, 16 mar 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wiosna u ciebie w pełni. Śliczna kompozycja w donicy. Ciemiernik ciemny bardzo mi się podoba. U mnie -1 i pada śnieg. Jest potwornie ślisko. Dobrze, że trochę śniegu jest to roślinki może aż tak nie zmarzną.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Waclaw 23:08, 16 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)
Czy z tych czosnków w tym roku jeszcze coś będzie? Zaczynają się robić żółte.



Będzie, będzie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Ewa777 23:23, 16 mar 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
To ciemiernik trochę dostał mrozem, ale ma dużo pąków, to jeszcze pokaże swoje piękno Na rabatach masz już wiosennie - czekam na takie widoki u siebie.

U mnie na razie bez śniegu, ale ciągle wieje
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 14:03, 18 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
U mnie od wczoraj tez jest śnieg. Forsycja śmiesznie w śniegu wygląda
Na razie w nocy tylko ok. -3, ale dzisiaj ma przymrozić. Zobaczymy, czy zejdzie poniżej -5.

Mam nadzieję, że macie rację i z tych czosnków rzeczywiscie coś będzie. To chyba Purple Sensation. Już nawet nie pamiętam, co gdzie sadzilam jesienią

Kasia_CS ta zielona trawka to Stipa calamagrostis Algäu. Stipa capillata jeszcze się nie pokazała. Kiepsko u mnie rośnie, bo chyba jej za mokro.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies