Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 19:49, 02 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Basilikum napisał(a)
trele morele,nam nie wystarczy
Piekne fotki jak zwykle
a wiesz, ze ja tez takie oczko mam w planie. Ale moje pewnie takie ladne nie bedzie. Zbieram sie juz z dwa tygodnie by je zrobic ale u mnie teraz podlewanie na pierwszym miejscu. Wszystkie ulewy polecialy do Ciebie u mnie dalej nic i w planie tez nic.


Iza, normalnie nie do wiary, że u Ciebie taka susza. U mnie wszystko zmaltretowane przez deszcz. Jutro będzie dużo cięcia.
Jak chcesz wiedzieć, jakie rośliny posadzić, to mogę Ci napisać co ja mam. A rybki to Moderlieschen. Pożyteczne, zjadają glony i larwy komarów. Nie trzeba ich dokarmiać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
19:49, 02 cze 2018
Anda napisał(a)
Ulubiona w tym roku Louise Odier Ten zapach uwielbiam



dobrze ze fotki przed deszczem cyknęłaś a ta księzniczka bedzie tez i u mnie ...burgundy Ice wyleci ...to juz postanowiłam

YL i Barcy Bussel przytule do rózanki ...bo jako solowe egzemplarze na rabacie sa za kiepskie ...na ich miejsce bede szukac takich co maja pokrój i wigor kwitnienia jak nowalis ...ale purpurowy kolor ) może znasz takowe ...bo ja bede przeszukiwać internety bo jak juz zaczełam ta rewolucje M chetny przesadzać ...nie krzyw sie nawet to ide na całośc ))
Anda 19:53, 02 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
eee_taam napisał(a)


dobrze ze fotki przed deszczem cyknęłaś a ta księzniczka bedzie tez i u mnie ...burgundy Ice wyleci ...to juz postanowiłam

YL i Barcy Bussel przytule do rózanki ...bo jako solowe egzemplarze na rabacie sa za kiepskie ...na ich miejsce bede szukac takich co maja pokrój i wigor kwitnienia jak nowalis ...ale purpurowy kolor ) może znasz takowe ...bo ja bede przeszukiwać internety bo jak juz zaczełam ta rewolucje M chetny przesadzać ...nie krzyw sie nawet to ide na całośc ))


Justyno, widziałam w jakimś ogrodzie różanym Astrid Graefin von Hardenberg. To róża naprawdę dobrze prezentująca się solo. Na dodatek pachnie
Bardzo ładna i zdrowa, dość szeroko rosnąca to Soul. Też pachnie. Można ją prowadzić jako niewielką pnącą, czyli ten sam kaliber co LO
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mar_za 20:09, 02 cze 2018


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Ewa ale czad z tą sadzawka Bardzo mi się podoba. Trzymam kciuki, aby cały czas tak wyglądała i potem dała się przezimować

Zdjęcia ogrodu- ja się już nie będę powtarzać. Masz kobieto talent!
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
20:15, 02 cze 2018
Anda napisał(a)


Justyno, widziałam w jakimś ogrodzie różanym Astrid Graefin von Hardenberg. To róża naprawdę dobrze prezentująca się solo. Na dodatek pachnie
Bardzo ładna i zdrowa, dość szeroko rosnąca to Soul. Też pachnie. Można ją prowadzić jako niewielką pnącą, czyli ten sam kaliber co LO


widziałam ta astrid ...ona prawie czarna w paku jest podobała mi sie ale nie wiem cy z daleka bedzie słabo widoczna ...juz doktorek souvenir taki jest ...słabo widac go z tarasu

soul może spełniac moje wymagania mam czas ...całe lato mam na myslenie chyba ze kupie jakas bo akurat spotkałam i mnie porwała
koliber 20:17, 02 cze 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Piękne kadry tutaj pokazujesz Tak kolorowo i wesoło Podoba mi się
____________________
Zielona przestrzeń
Johanka77 20:29, 02 cze 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Anda napisał(a)
Czas na fotki

Przed ulewami, bo mieliśmy trzy w ciągu ostatnich 4-ech dni.

Allium Pink Jewel i atropurpureum, bardzo lubię te mniejsze i nie do końca otwarte półkule, Munstead Wood.



Też mi się podobają te pólkule. Ja mam jedne w szałwii i buksach i nie wiem, co za odmiana. Może je zdiagnozujesz kiedyś?

Twoje foty jak zwykle przepiękne. Podziwiam Twój talent do odkrywania i komponowania drobnych kwiatuszków. Ślicznie roku Ciebie zawsze wypada.

O różach nie wspomnę, ale to już truizm
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Anda 21:02, 02 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
koliber napisał(a)
Piękne kadry tutaj pokazujesz Tak kolorowo i wesoło Podoba mi się


Kolorowo jest, ale zeby nie bylo zbyt kolorowo, to nie wprowadzam czerwieni i zolci do ogrodu. To juz byloby za wesolo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 21:08, 02 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Johanka77 napisał(a)



Też mi się podobają te pólkule. Ja mam jedne w szałwii i buksach i nie wiem, co za odmiana. Może je zdiagnozujesz kiedyś?

Twoje foty jak zwykle przepiękne. Podziwiam Twój talent do odkrywania i komponowania drobnych kwiatuszków. Ślicznie roku Ciebie zawsze wypada.

O różach nie wspomnę, ale to już truizm


Az takim znawca czosnkow nie jestem

No wlasnie lubie te drobne, male kwiatuszki Ciesze sie, ze fotki Ci sie spodobaly
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
koliber 21:15, 02 cze 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Anda napisał(a)


Kolorowo jest, ale zeby nie bylo zbyt kolorowo, to nie wprowadzam czerwieni i zolci do ogrodu. To juz byloby za wesolo


Hmmm...to u mnie chyba tak właśnie jest - za wesoło Tak???
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies