Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

15:04, 05 gru 2018
u mnie spamu jeszcze wiecej ...tak mniemam) jabym mogła miec wpływ na swój watek to pewnie zrobiłabym w nim porzadek zeby zostawić fotki i pytania i odpowiedzi roslinno-ogrodowe ale ze nie mam to nie zycze nikomu czytania tego mojego spamu ...zdecydowanie łatwiej jest zadac kolejny raz to samo pytanie ..niż szukac na nie odpowiedzi bo to moze zajac troche czasu

siedze dzisiaj i czytam tez ten watek

https://www.ogrodowisko.pl/watek/1405-zywoplot-strzyzony-lisciasty?page=4

powiem ci ze też ciezko przejsc ...bedzie u mnie zywopłot bukowy ...mam taki kawałek przy komposcie i wydziele nim kompost i odgrodze sie tez od czesci parkingowej takim zywopłotem no zakochałam sie w nim))


a z tym spamem to nie zartuje ...jak czyta sie na bieżaco i jest sie na czasie z mysleniem ..to tego się tak nie odczuwa ...odbierasz to jak zwykła konwersację a jak dzosiaj wróciłam do przeszłości to zdziwiłam się bo zawsze wydawało mi sie ze u ciebie dużo spamu nie ma alejednak nie dałam rady się wczytywć

tyle że jak szukasz konkretnych treści w watkach tematycznych ...to jest irytujace czytac te treci poboczne ...bo to zabiera bardzo duzo czasu


ale zywopłotowy wątek przebrne bo 40 str a nie 4000 zrobie sobie nawet notaki
Mirka 16:05, 05 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
A to ciekawe Anda że z okazji utraty wagi składasz gratulacje, a z okazji 500 stronki już byłyśmy atakowane. Nie ma jakiegoś paragrafu na to na O. Poszukaj.
Miłego dzionka
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
16:22, 05 gru 2018
makadamia napisał(a)

unikać takich ostrych dzióbków na łączeniach rabaty i trawnika, jak ten nad czereśnią
zrobić wygodniejsze przejście do gabionów


też bym się pod tym podpisała ..bo w tych dziubkach to ci wąsy beda sterczec i tylko nozyczkami bo kosiarka nie zbierze

Kasya 16:29, 05 gru 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Mirka napisał(a)
A to ciekawe Anda że z okazji utraty wagi składasz gratulacje, a z okazji 500 stronki już byłyśmy atakowane. Nie ma jakiegoś paragrafu na to na O. Poszukaj.
Miłego dzionka


Tu jest wszystko, zalecenia Danusi
https://www.ogrodowisko.pl/watek/3040-skladanie-zyczen-swiatecznych


Edit:

Sorry Mirka, nigdy tak nie robię bo pw to pw, rzecz święta
ale przegielas, zastanawiałam się przez chwile czy widzę to co widzę

Bo w odpowiedzi na powyższe zobaczyłam takie pw:

„Mirka, 16:57, 05 gru 2018
Nie do ciebie pisałam to po co na wątku Andy odpowiadasz. Nie musisz mnie pouczać. Jakieś fluidy ci od Justyny przeszły.”

No wiec, jak ktoś jest szczery do bólu na forum to jest linczowany a jak go stać tylko na pw to jest ok ??
Ja się na to nie zgadzam.

Mirka, ofukałas mnue kiedyś u siebie za dobre rady to juz nie pisze,
Ale zabraniasz mi jeszcze u innych pisać ?

Przepraszam za taki offtop Anda, ale musiałam, najwyżej usune
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 17:41, 05 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Mirka napisał(a)
A to ciekawe Anda że z okazji utraty wagi składasz gratulacje, a z okazji 500 stronki już byłyśmy atakowane. Nie ma jakiegoś paragrafu na to na O. Poszukaj.
Miłego dzionka


Jak zrzucisz 8 kg to też ci pogratuluję, bo to naprawdę wyczyn. Zwłaszcza jeśli ktoś bardzo sobie tego życzył i to dla niego ważne.

Krytyka to nie atak. Kasya podała link, fajnie by było, gdybyś zechciała tam zajrzeć. Ten link był już podawany wcześniej do przeczytania, na innym wątku.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:18, 05 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Dzięki Kasya, przynajmniej mamy wgląd na całą sytuację. To tylko świadczy o osobie piszącej te złośliwości.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 18:23, 05 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
nie na wszystko musi byc paragraf, czasami wytarczy miec takt
kocham Wasz spam i lubie tu pisac czasami o tym co na obiad albo o nowej sukience (o torebkacch jeszcze bardziej).
No i chcialabym bys mi mogla pogratulowac z okazji zrzucenia jakis kilogramow, bo narazie wspazowka w innym kierunku szybuje.
Znam forum gdzie z watkow tematycznych wycina sie wszystko co nie na temat. Pracuje tam kupa moderatorow (bylam jednym z nich). Tu Danusia jest sama wiec sami musimy dbac o porzadek.

ale mam lenia ogrodowego.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
makadamia 07:31, 06 gru 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jakbyśmy miały tylko o ogrodach pisać, to przez pół roku forum puste by było
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mikina34 12:52, 06 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
makadamia napisał(a)
Jakbyśmy miały tylko o ogrodach pisać, to przez pół roku forum puste by było

Howgh
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
13:06, 06 gru 2018
makadamia napisał(a)
Jakbyśmy miały tylko o ogrodach pisać, to przez pół roku forum puste by było


do Pszczółki warto zaglądnąć.... po inspirację
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies