Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

eda 20:57, 24 paź 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Anda napisał(a)


Edziu Jak miło Cię czytać Coś rzadko się pojawiasz na forum ostatnio. Buziam


Witaj Ewcia piękne kolorki u ciebie fajnie foty robisz wiesz? już niedługo pewnie pogadamy sobie więcej a ty zdrowiej z córcią bo czytam że coś się przyplątało do was nie dajcie się chorobie
zdrówka i wypoczynku mimo wszystko dziewczynki życzę buziam serdecznie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
mira 22:45, 24 paź 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)


Też się zastanawiałam nad zostawieniem wszystkiego w balii, ale gdyby jednak przymroziło, to nie chcę, żeby balia zrobiła się nieszczelna.


o jakiej bali mowa - ocynk?
ocynk z wodą nie wkopany może się zdeformować - dno - sprawdziłam a nowa konewka zostawiona na zimę się mi rozleciała dno nieszczelne

zdrowiej, kurujcie się i podziel się przemyśleniami
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
KasiaBawaria 14:12, 25 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Co do bylicy- mam 3 rozne- najdluzej nana i wlasnie ona mi mi rosnie do takiej wielkiej poduchy Super jest w dotyku.
Dzieki za pomysl z ksiazka. Podsune mezowi na swieta
____________________
Zapraszam na kawe
Anda 17:04, 25 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
eda napisał(a)


Witaj Ewcia piękne kolorki u ciebie fajnie foty robisz wiesz? już niedługo pewnie pogadamy sobie więcej a ty zdrowiej z córcią bo czytam że coś się przyplątało do was nie dajcie się chorobie
zdrówka i wypoczynku mimo wszystko dziewczynki życzę buziam serdecznie


Dzięki Edziu, walczymy. Szkoda, że akurat ładna pogoda, ale z gorączką wychodzić nie można.
Wpadaj częściej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:05, 25 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
mira napisał(a)


o jakiej bali mowa - ocynk?
ocynk z wodą nie wkopany może się zdeformować - dno - sprawdziłam a nowa konewka zostawiona na zimę się mi rozleciała dno nieszczelne

zdrowiej, kurujcie się i podziel się przemyśleniami


Tak, ocynk. Właśnie dlatego jestem ostrożna. Szkoda by jej było.

Dziękuję i jak w głowie się coś poukłada to się podzielę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:06, 25 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
KasiaBawaria napisał(a)
Co do bylicy- mam 3 rozne- najdluzej nana i wlasnie ona mi mi rosnie do takiej wielkiej poduchy Super jest w dotyku.
Dzieki za pomysl z ksiazka. Podsune mezowi na swieta


Taki misiek przytulny z niej
A która książka Ci wpadła w oko?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiolaaa 19:23, 25 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
zdrowka dla corci moj maly co chwile przynosi chorobska z przedszkola
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
AnnaCh 19:26, 25 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
W poniedziałek M poszedł po Jaśka do przedszkola, a ten siedzi na dywanie wtulony w ciocię, zapłakany, gorączki już dostał. Siedzi cały tydzień w domu, przeszła temperatura, to dziś dla odmiany zaczął kasłać... Ech... Niby ciepło u nas, ale ranki zimne, ubrać się trzeba, później w przedszkolu wychodzą na dwór, ciocie ubierają ich we wszystko co jest w szatni, bo przecież jest końcówka października, nie ważne, że jest 22 stopnie, a później te zapocone dzieci owiewa i chore
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kasiolaaa 19:28, 25 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
AnnaCh dokladnie u nas to samo zapocone dziecie przewiewa na podworku i chorobsko za chorobskiem
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
AnnaCh 19:32, 25 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zawsze mnie w takich sytuacjach zastanawia, czy jakby w lipcu spadł śnieg, to wszyscy na plaży byliby w kostiumach kąpielowych? Bo przecież lato jest? Tak samo teraz, październik i jesień, to trzeba te dzieci opatulić a one biegają przecież, ciepło w słoneczku. Ech...
Sorki Ewa za takie wywody Zdrówka dla córci życzę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies