Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

inka74 21:39, 26 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Ewcia, no nie mam przylaszczek ;(
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Johanka77 22:11, 26 lut 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Oooo jaaaa!!!! Jaka wiosna u Ciebie! Zazdroooo!!!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
makadamia 08:00, 27 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
inka74 napisał(a)
Ewcia, no nie mam przylaszczek ;(


jestem w szoku
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
antracyt 08:51, 27 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ewo, czy fenkuł jest wieloletni? Czy też z powodu łagodnej zimy szczęśliwie przezimował
Dobre myśli ślę!


Myślałam, że jest jednoroczny, ale u mnie też w tym roku przezimował. To chyba przez brak zimy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 09:12, 27 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U mnie nawet koperek zwykły przezimował
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 17:38, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Basilikum napisał(a)

ja sie nie zapisalam ale czytam tu https://www.sarastro-stauden.com/publikationen/newsletter-archiv/ podczytuje stare -dzis luty 2013



Acha, to ja też tam zacznę zaglądać, dzięki


deszczowymaj napisał(a)
Ewuś

Jak zawsze..przepiękne zdjęcia. Wiosna jak nic


Dzięki, wiosna wczoraj, a dziś śnieg

Wiolka5_7 napisał(a)
Zachwycam się ciemiernikami ....przepiękne masz ten różowy mi się podoba
Reszta roślin jak w marcu....a z pogodą to już tak jest,że w marcu jak w garncu
U mnie czosnki też wychodzą,ale te Twoje to giganty


Ciemierniki dziękują Ten różowy kwitnie już od grudnia, długodystansowiec
Pogoda zwariowana, dzisiaj u mnie leży śnieg

paniprzyroda napisał(a)
Tak ładnie przedstawioną wiosnę lubię Przylaszczki u mnie jeszcze śpią, tulipanki botaniczne pokazują pączki z odrobiną koloru. Najbardziej cieszą mnie anemony, bo chyba to one mają bordowe kiełki/sprężynki


Wiosna chyba w każdej odsłonie jest piękna
A sprężynki to nie przepadkiem cyklameny?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:40, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ewo, czy fenkuł jest wieloletni? Czy też z powodu łagodnej zimy szczęśliwie przezimował
Dobre myśli ślę!


Fenkuł jest na pewno dwuletni i zimozielony. Podobno jeśli mu obciąć kwiatostany to i wieloletni. Zobaczymy, jak z moim będzie. Na pewno się wysiewa, więc ciągłość będzie zapewniona
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:41, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
inka74 napisał(a)
Ewcia, no nie mam przylaszczek ;(


Niemożliwe Jeszcze nie masz przylaszczek, jak rozumiem?


makadamia napisał(a)


jestem w szoku


Ja też w lekkim
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:44, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Johanka77 napisał(a)
Oooo jaaaa!!!! Jaka wiosna u Ciebie! Zazdroooo!!!


U Ciebie za to trawiszcza jesienią, zazdro


antracyt napisał(a)


Myślałam, że jest jednoroczny, ale u mnie też w tym roku przezimował. To chyba przez brak zimy.


Fenkuł jest dwuletni i możliwe nawet, że wieloletni, a poza tym sieje się na potęgę


tulucy napisał(a)
U mnie nawet koperek zwykły przezimował


Mój padł po przymrozku w październiku bodajże.


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:48, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Serdecznie dziękuję wszystkim za miłe wpisy, podtrzymywanie na duchu i dobre myśli Bardzo mi pomogły. Jeśli jutro i przyszły tydzień będą ok, to wszystko powinno już być dobrze. Zdradzę, że chodziło o mobbing w szkole.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies