Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

inka74 09:21, 16 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
pięknie hibiskusowo, mój jeden na pniu nie był w tym roku okryty i przemarzł, myślałam, że odbije ale niestety, chyba eksmisja mu się szykuje...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anna_t 12:13, 16 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ja dostalam nasionka hibiskusa od Krysi-Krys i nie wysiałam, a teraz żałuję bo jak oglądam na Twoich fotkach to sanaprawdę urocze..myślisz że one pasują jako wyzsze piętro do róż czy raczej obok hortensji gdzieś?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Anda 12:14, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Madzenka napisał(a)
Piękna ta Twoja Louiska


Dzieki A Ty nie masz jej?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:16, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
lojalna_ napisał(a)
Bardzo lubie do Ciebie zagladac zdjecia u Ciebie to zawsze atmosferka. Opis roz to jak prezent bo zawsze zapominam co to kto to . Pieknie ;()))


Jolu, bardzo sie ciesze Bede wejsciowa rabate przemeblowywac, pomozesz? Bo formalnie to ja nie potrafie i znow mi misz-masz wyjdzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:17, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
inka74 napisał(a)
pięknie hibiskusowo, mój jeden na pniu nie był w tym roku okryty i przemarzł, myślałam, że odbije ale niestety, chyba eksmisja mu się szykuje...


Szkoda, na pniu ladnie wygladaja. Moze znow z jakims nowym sprobujesz?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 12:18, 16 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa, a może pomiędzy te hibiskusy jakieś miskanciki wsadzić. Teraz jak by kwitły to by razem chyba (tak na moje oko) fajnie wyglądały.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 12:23, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
anna_t napisał(a)
ja dostalam nasionka hibiskusa od Krysi-Krys i nie wysiałam, a teraz żałuję bo jak oglądam na Twoich fotkach to sanaprawdę urocze..myślisz że one pasują jako wyzsze piętro do róż czy raczej obok hortensji gdzieś?


Hmm, do niskich roz pasuja chyba bardziej niz do hortek, wg mnie. Tylko ze hibiskusy raczej wolno rosna. Listki wypuszczaja dopiero w maju. Z siewek to sobie poczekasz tak z 5 lat zanim Ci porzadnie urosnie. Zwlaszcza ze co roku trzeba hibiskusy przycinac, zeby sie ladnie rozkrzewily. 3 lata temu zostawilam sobie jedna siewke hibiskusa i teraz ma 1m, ale jej jeszcze nie przycinalam. No i do tej pory jeszcze nie kwitla, a chce wiedziec, czy ma ciekawy kolor
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:27, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Zana napisał(a)
Ewa, a może pomiędzy te hibiskusy jakieś miskanciki wsadzić. Teraz jak by kwitły to by razem chyba (tak na moje oko) fajnie wyglądały.


Miskanty to raczej za duze by byly, ale jakas ladna trawka tam by rzeczywiscie pasowala Moze panicum virgatum 'Shenandoah'? Mam trzy, ktore musze przesadzic. Tylko panicum tak wolno wychodzi z ziemi...
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 12:29, 16 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
O panicum nic nie wiem, nie posiadam. Ale u Siaki wyczytałam, że aby prosto stało musi mieć nie za wiele wody. A hibiskusy chyba jej trochę więcej potrzebują.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 12:40, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Zana napisał(a)
O panicum nic nie wiem, nie posiadam. Ale u Siaki wyczytałam, że aby prosto stało musi mieć nie za wiele wody. A hibiskusy chyba jej trochę więcej potrzebują.


OK, to proso musi isc na przod, tam jest malo wody. To jakas inna trawke bym przy hibiskach musiala posadzic. Musze poszukac. A masz moze jakies typy?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies