Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 21:57, 16 wrz 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
yolka napisał(a)
Podobają mi się dekoracje, okno, krzesła, no i stół. jest tak ładny że szkoda pod doniczkowe prace, makaron i pirogi można robić
Yolu uśmiałam się z tych pierogów, ale eMuś po zrobieniu tego stolika powiedział mi to samo...Stwierdził również, że zażyczyłam sobie stolnicę na nogach...więc mam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
AgataM 21:59, 16 wrz 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Rumianka napisał(a)
Agata, dzięki za wizytę w moim ogrodzie...Serducha robiłam sama z gałązek brzozowych...one łatwo dają się wyginać więc z wykonaniem nie było problemu...a z tą jarzębiną fajny pomysł mi podsunęłaś, tym bardziej, że kilka dni temu ławeczkę pomalowałam na czerwono, kolorystycznie zagra...



Robi się ciekawie.... Będę częściej zaglądać
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Rumianka 22:08, 16 wrz 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
W miejscu padniętych brzóz posadzilismy 2 wiśnie...

pelargonie nadal szaleją, ku mojej uciesze...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:12, 16 wrz 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Poszerzyłam rabatkę zmieniając jej kształt... w łódkę...

doszły kolejne roślinki...rozplenice, miniaturowe berberysy oraz wrzosy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 22:18, 16 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Ale ekstra ta kotwica Ty to jednak masz oryginalne dekoracjeFajnie, że zróżnicowane kamyczkiem na tej rabacie, bo tamta fajnie przepływa, a ta jak wysepka i na niej kotwica
Jeszcze się wróciłam bo mi przyszło do głowy, że gdybyś podsadziła kotwicę stipą to by falowało przy niej jak prawdziwe spienione fale na wietrze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:27, 16 wrz 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale ekstra ta kotwica Ty to jednak masz oryginalne dekoracjeFajnie, że zróżnicowane kamyczkiem na tej rabacie, bo tamta fajnie przepływa, a ta jak wysepka i na niej kotwica
Jeszcze się wróciłam bo mi przyszło do głowy, że gdybyś podsadziła kotwicę stipą to by falowało przy niej jak prawdziwe spienione fale na wietrze
Twój pomysł godny uwagi...zawsze można dosadzić...stipy jeszcze u siebie nie mam...Dzięki Po obu stronach rosną po 3 rozplenice Hameln, narazie jeszcze małe...i na zdjęciu słabo widoczne...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ElzbietaFranka 22:35, 16 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Rumianka napisał(a)



Ogladam od konca i ciae czytam o koniczynce, ale piekna. Widoki masz piekne. Pomysly dekoracyjne nje z tej ziemi. Mnie sie podobaja te miotly witki chyba brzozowe. Bede obcinala brzozy musze pomyslec o takich dekoracjach.
Nje trzeba duzo wydawac forsy grunt to pomyslunek i jest pieknie. Wszystkie dekoracje piekne. A roze wprost nie do wiary, ze z patykow.
Czy ta czerwona powtarza kwitnienie?

Masz tez piekne floksy bardzo je lubie i mam kilka, ale w tym roku po raz pierwszy dostaly maczniaka i bardzo zle to wygladalo juz u mnie sciete i opryskalam aby grzyb sie nie rozprzestrzenił.

Masz tez duzo bukszpanow i zdrowe? Bo na forum pisza o inwazji cmy. Mam jednego bukszpana dosyc dobrze rosnie i wiecej nie chce bo jakby cma je dorwala bym sie pociela. Widzialam taki wygryziony tylko badyle mial.

Ptaszki piekne, musza miec dobrze i spokoj u ciebie. Widocznje mama i tata ptak sie tam dobrze czuja.

U mnie nazwa "ptasi gaj" bo tez u. Mnie ptakow od groma w tujach pelno gniazd. Tez maja wszelkie warunki aby pedzic spokojny tryb zycia. Woda, pa dokola wlasciciele dzialki jak przyjada to intruzi. Lataja przez pol godziny i wrzeszcza jak w ptasim radiu po jakims czasie sie wszystko uspokaja i cisza lataja. Porozumiewaja sie, ze blogostan sie skonczyl sa wlasciciele.

Znowu ryby od bramy slysza, czuja nie wiem jak to nazwac przyywaja do swojego kata w oczku i czekaja na karme. Robilismy obserwacje, ze cos jest na rzeczy eM brame otwieral one do roga podplywaja i tam czekaja.

Ja to odpisuje tasiemce.

Jeszcze zainteresowalo mnie rozmnazanie roz wazonowych/cietych z patyczkow. Sa takie piekne od serca dane musze tez wyprobowac to rozmnazanje.
Ja to nie mam cierpliwosci ale wyprobuje. Wole leciec do ogrodniczsgo tam Oczy naciesze i przy okazji cos kupie.
W tym roku posadzilam do piasku kilka patykow. Chyba 3 zielone ale lisci nje wypuszczaja boje sie je ruszac najwyzej na zime przeniose do garazu.

Ide patrzec dalej.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anpi 22:54, 16 wrz 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
Ciekawa rabatka z kotwicą,masz pomysły...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 12:46, 17 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Piękna ta lodkowa rabata.
I kotwica jak tam pasuje. Jeszcze tylko koło lub czapka marynarska
Ogród bardzo uporządkowany .bardzo ładny
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
boguslawa_ma... 06:44, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Piękne pelargonie ,jak i cały ogród
U mnie pelargonie w tym roku padły musiałam wyrzucić
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies