Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Maly_Bialy_D... 17:13, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Elisko też miałam zamiar pytać o te czerwone liście, ale już doczytałam. Ja też mam perukowca i w ubiegłym roku był lichy, za to w tym roku zachwycał mnie najpierw swoją czupryną, zwłaszcza po deszczu, cały w misternych kropelkach. Później zaczarował mnie wszystkimi odcieniami czerwieni. Już wiem, że to będzie mój jesienny pupil śnieg dzisiaj spadł i u mnie, w Wielkopolsce
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Rumianka 17:06, 06 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Wróciłam z działki...wszędzie szaro, buro i ponuro...do tego wiatr wieje z wielką siłą...Liście perukowca, te piękne czerwone, wiatr wywiał chyba do Szwecji, bo nie ma ich nawet w ogrodzie. Śnieg spadł w piątek, ale wczoraj już nie było po nim śladu. Ziemia miękka, więc przesadzałam 2 małe kloniki, nazwy nie znam, ale nazywam je "tomaszkami", ponieważ dostałam je od sąsiada Tomasza. Łatem mają skórzaste połyskliwe liście, a jesienią pięknie się przebarwiają...może ktoś pomoże je zidentyfikować?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 17:37, 06 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7194
Fajne te późne prace ogrodowe. Takie niespodziewane o tej porze. Pogoda nie patrzy na kalendarze tylko, niestety, na układy.
POzdrawiam
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 17:42, 06 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
U nas też nieźle wiało podobają mi się te tomaszki i nazwa całkiem fajna
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:41, 06 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Trochę przypomina klona tatarskiego ginnala, ale pewności nie mam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 21:05, 06 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Oj Sylwia trafiłaś chyba z nazwą w dziesiątkę...
Ten pierwszy to mój

a drugi skądś...

I to jest to samo, a w internecie widziałam liście zielone, to były identyczne jak u moich...latem.
Dzięki wielkie za pomoc...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 21:32, 06 gru 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ale sliczny ten klonik i taki ladny ksztalt i kolor lisci ma
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basieksp 21:37, 06 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Rumianka napisał(a)
...powiększona drewutnia...i trzmielina znalazła nowe miejsce...


Wyczytałam u Danusi, jestem znalazłam serce z łańcucha super pomysł mam stary zwykły łańcuch, czeka sobie na pomysł, tylko nie mam takiej ściany, na wiosnę coś wymyślę muszę jeszcze u Ciebie pobuszować, masz dużo fajnych pomysłów nie pogniewasz się jak coś bardzo wpadnie mi w oko? koło zębate też mam, mąż wymieniał w motorze musi tylko trochę zardzewieć, już sobie leżakuje w ogrodzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:40, 06 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Liście ładne, latem zielone błyszczące, a jesienią piękne czerwone. Na razie jeszcze malutkie, ale przecież kiedyś urosną. Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:47, 06 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)


Wyczytałam u Danusi, jestem znalazłam serce z łańcucha super pomysł mam stary zwykły łańcuch, czeka sobie na pomysł, tylko nie mam takiej ściany, na wiosnę coś wymyślę muszę jeszcze u Ciebie pobuszować, masz dużo fajnych pomysłów nie pogniewasz się jak coś bardzo wpadnie mi w oko? koło zębate też mam, mąż wymieniał w motorze musi tylko trochę zardzewieć, już sobie leżakuje w ogrodzie

Basiu, jak Ci się jakiś mój pomysł spodoba, to kopiuj u siebie, nie mam z tym problemu, a wręcz przeciwnie, cieszę się, że coś się komuś spodoba...Jak następnym razem będę na działce, to zrobię fotkę jeszcze innej łańcuchowej ozdoby, którą mam przy wejściu do piwnicy...Cierpliwości
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies