Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Ania111 12:30, 29 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Rumianka napisał(a)
W miniony piątek spadł pierwszy śnieżek, a po kilku godzinach już nie było po nim śladu...


Elisa ,
czy to z perukowiec z tymi pięknymi czerwonymi listkami ?

... u mnie jeszcze śniegu brak
____________________
Ania Spelnione marzenie
Rumianka 16:21, 29 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Sylvatika napisał(a)



Eliso - dziękuję za odwiedziny i zapraszam
Bardzo mi miło było CB gościć, lubie Twój ogórd, masz cudne róże - takie wielkie - ile lat rosną?
Rozchodniki i jeszcze clematisy - też je uwielbiam; będę częstym gościem

Współczuję historii z pożarem, dobrze, że tylko tak sie skończyło...
pzdr
Sylvatika
Ja też dziękuję za rewizytę...róże sadzone przeze mnie z patyka, a mają tak ok. 17 lat, corocznie są sporo przycinane i kwitną obficie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:21, 29 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Maly_Bialy_Domek napisał(a)


No widzisz, a ja obstawiałam wschodnie rubieże

____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:24, 29 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Ania111 napisał(a)


Elisa ,
czy to z perukowiec z tymi pięknymi czerwonymi listkami ?

... u mnie jeszcze śniegu brak

Tak Aniu, to perukowiec podolski...jeszcze tak trzyma liście...lubię go.
A po śnieżku pozostało wspomnienie jeszcze tego samego dnia. Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
eda 18:30, 29 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Współczuję z tym paleniem sąsiedzkim jakby to dzieciaki to mogę nie wiedzieć bo człowiek uczy się na błędach całe życie ale dorośli ? tyle nas uczyli kiedyś jeżeli juz musisz to musisz zachowac odległosć i bespieczeństwo ...szok

ale snieżek fajny delikatny to zapowiedż że zima będzie
Eliska buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Rumianka 20:46, 29 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
eda napisał(a)
Współczuję z tym paleniem sąsiedzkim jakby to dzieciaki to mogę nie wiedzieć bo człowiek uczy się na błędach całe życie ale dorośli ? tyle nas uczyli kiedyś jeżeli juz musisz to musisz zachowac odległosć i bespieczeństwo ...szok

ale snieżek fajny delikatny to zapowiedż że zima będzie
Eliska buziaki

Edi święta racja...często zwierzaki działają bardziej instynktownie niż niektórzy ludzie... Często cierpię przez takie postępowanie sąsiadów, gdyż nie mam w zwyczaju zwracać komukolwiek uwagę...wychodzę z założenia, że skoro każdy jest dorosły, to swój rozum ma i powinien tego rozumu używać...
Jednakże, często jest inaczej
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 22:48, 29 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
Przyszłam z re wizytą ale ja już tu byłam tak po cichutku podziwiałam tą półkę ja nie mam takiego farta na znajdowanie takich perełek a z piesiem to cały czas jeszcze nam się mylą imiona, ale nie żałujemy że tak szybko zdecydowaliśmy na nowego psiaka, było naprawdę ciężko, teraz jest ok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
greg66 11:20, 30 lis 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Pięknie przebarwione perukowce, ptaszki już stołówke mają gotową i niestety wokół Nas wiele jest bezmyślności i głupoty a ta "gdyby miała skrzydła to zapełniłaby całe niebo"
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Rumianka 18:34, 01 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Basieksp napisał(a)
Przyszłam z re wizytą ale ja już tu byłam tak po cichutku podziwiałam tą półkę ja nie mam takiego farta na znajdowanie takich perełek a z piesiem to cały czas jeszcze nam się mylą imiona, ale nie żałujemy że tak szybko zdecydowaliśmy na nowego psiaka, było naprawdę ciężko, teraz jest ok

Swoje smutki trzeba przeżyć po swojemu, żeby wyleczyć krwawiące serce...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 18:37, 01 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
greg66 napisał(a)
Pięknie przebarwione perukowce, ptaszki już stołówke mają gotową i niestety wokół Nas wiele jest bezmyślności i głupoty a ta "gdyby miała skrzydła to zapełniłaby całe niebo"

"Moja" ptaszarnia rozrabia w karmnikach jak chyba nigdy...Na trawie pod karmnikami rozsypanego ziarna aż nadto, może pozbierają jak im się skończy w karmniku. Najwięcej rozrabiają sójki... Dzięcioł natomiast dziobał słoninkę, aż w końcu zabrał całą i odfrunął...Ale nie tak umawialiśmy się...
Greg, a te zdjęcia to dla Ciebie, tuje po drastycznym cięciu, a następne zdjecia już zagęszczone...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies