Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 18:24, 23 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Ewa, po tych nieszczęsnych przeciekach pozostał uraz niestety...jak pada deszcz, to chodzę i sprawdzam, czy znowu nie cieknie...Żółwiczka złożyła jak dotąd 7 jaj, ostatnie było 16 marca, więc może więcej nie będzie...a apetyt ma jak szalona, widocznie musi odbudować energię, którą zużyła na "produkcję" jaj...
W ogrodzie tylko "liznęłam" prac, które są do wykonania, ale czekam na cieplejsze dni...nie chcę się przeziębić, gdyż 1 kwietnia mam wyznaczone szczepienie... Jak po szczepieniu pojawią się niepożądane skutki, to złoży mnie na same święta...okaże się...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 19:53, 23 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Będzie dobrze po szczepieniumój teść jest po dwóch dawkach szczepionki i bardzo sobie chwali, nic mu nie było ale nadal się pilnuje i mocno uważa by mimo to, czegoś nie złapać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basilikum 22:11, 23 mar 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ojej juz jestem ciekawa na zolwiki malenkie

fajnie, ze juz maz termin szczepienia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 16:18, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Basieksp napisał(a)
Będzie dobrze po szczepieniumój teść jest po dwóch dawkach szczepionki i bardzo sobie chwali, nic mu nie było ale nadal się pilnuje i mocno uważa by mimo to, czegoś nie złapać

Mam taką nadzieję, że będzie dobrze po szczepieniu...ale zawsze z tyłu głowy jakaś wątpliwość się wykluwa...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 16:20, 24 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czytam, że masz już termin szczepienia. My tez zadzwonimy i dadzą termin, w końcu się zdecydowaliśmy, tylko ja bym nie chciała tej Astra, ciekawe czy tylko to oferują. Leca wg rocznika.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Rumianka 16:26, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Basilikum napisał(a)
ojej juz jestem ciekawa na zolwiki malenkie

fajnie, ze juz maz termin szczepienia

Mój znajomy, w celu zapisania się na szczepienie, dodzwonił się dopiero za 103 razem, a mnie udało się za 2 razem, ale dzwoniłam już o 6 rano...
Przeraziłam się odległością proponowanych miejsc szczepienia, ale poprosiłam, by znaleźli mi bliżej miejsca zamieszkania, a nie z wycieczką całodniową...No i znalazło się blisko.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:28, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Milka napisał(a)
Czytam, że masz już termin szczepienia. My tez zadzwonimy i dadzą termin, w końcu się zdecydowaliśmy, tylko ja bym nie chciała tej Astra, ciekawe czy tylko to oferują. Leca wg rocznika.

Nie wiem jakie jest kryterium przydzielania szczepionki poszczególnym grupom...mnie powiedzieli, że to będzie Astra Zeneca...i koniec wyboru...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:28, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
dubelek
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 16:29, 24 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nam pewnie to samo powiedzą, ale syn i tak radzi szczepic się, ale ona niby mało skuteczna i bądź tu mądry
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JoannA 16:42, 24 mar 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Irenko,
AstraZeneca jest bezpieczną szczepionką.
Badania trzeciej fazy przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wskazują, że szczepionka w 100 procentach chroni przed ciężkim przebiegiem COVID-19, a także potencjalną hospitalizacją. Badania te zostały przeprowadzone wśród populacji osób starszych, która stanowiła istotną część osób uczestniczących w badaniu klinicznym.
Elisko witam się u Ciebie. Obiecuję zapoznać się z wątkiem, ale już widzę że zapowiada się ciekawie.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies