Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Milka 17:05, 24 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Joasiu, no to szczepimy się, ja już nie chcę w ciągłym strachu i niepewności być. Na domiar, ja z osób dużego ryzyka.
Rumianko, u ciebie bo temat dla nas na czasie wiosennej aury życzę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Joku 19:30, 24 mar 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Potwierdzam to co napisała Joanna. Na dostępnych dla mnie stronach dla medyków nie znalazłam informacji o większym ryzyku w przypadku tej szczepionki. Sama mam termin w najbliższą niedzielę i też czeka mnie spotkanie z Astrą .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ania111 20:36, 24 mar 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Rumianka napisał(a)
W związku z tym, że za oknem znów biało i zadymka, pogoda wkurzajaca...to nie robię takich fotek... wolę zadowolić się kwiatkami w domu...


Fajnie mieć coś kwitnącego w domu ,
Taki widok cieszy oko
____________________
Ania Spelnione marzenie
Rumianka 22:26, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Milka napisał(a)
Nam pewnie to samo powiedzą, ale syn i tak radzi szczepic się, ale ona niby mało skuteczna i bądź tu mądry

My od razu byliśmy zdecydowani co do szczepień, dobrze, że termin nie jest jakiś tam odległy...ale ciągle informują, że ok 30% zapisanych osób się nie zgłasza...Szkoda, że tak się dzieje, bo inni chętni mogliby przez to przesunąć się w kolejce...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:28, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
JoannA napisał(a)
Irenko,
AstraZeneca jest bezpieczną szczepionką.
Badania trzeciej fazy przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wskazują, że szczepionka w 100 procentach chroni przed ciężkim przebiegiem COVID-19, a także potencjalną hospitalizacją. Badania te zostały przeprowadzone wśród populacji osób starszych, która stanowiła istotną część osób uczestniczących w badaniu klinicznym.
Elisko witam się u Ciebie. Obiecuję zapoznać się z wątkiem, ale już widzę że zapowiada się ciekawie.
Pozdrawiam

Witaj Joasiu...też w wolnej chwili muszę zapoznać się z Twoim wątkiem...stron co niemiara, ale co tam, jedną niedzielę poświęcę i będę na bieżąco...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:30, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Milka napisał(a)
Joasiu, no to szczepimy się, ja już nie chcę w ciągłym strachu i niepewności być. Na domiar, ja z osób dużego ryzyka.
Rumianko, u ciebie bo temat dla nas na czasie wiosennej aury życzę

Irenko, temat szczepień bardzo ważny dla nas wszystkich...jak będziemy zdrowi, to podziałamy w naszych ogrodach...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:31, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Joku napisał(a)
Potwierdzam to co napisała Joanna. Na dostępnych dla mnie stronach dla medyków nie znalazłam informacji o większym ryzyku w przypadku tej szczepionki. Sama mam termin w najbliższą niedzielę i też czeka mnie spotkanie z Astrą .

Jolu, jak będziesz już po... to proszę podziel się odczuciami...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:32, 24 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Ania111 napisał(a)


Fajnie mieć coś kwitnącego w domu ,
Taki widok cieszy oko

To są akurat 2 "żelazne" rośliny, które kwitną na okrągło...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 07:02, 25 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rumianka napisał(a)

Irenko, temat szczepień bardzo ważny dla nas wszystkich...jak będziemy zdrowi, to podziałamy w naszych ogrodach...

tak, masz rację
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agatorek 23:40, 25 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Rumianka napisał(a)

Jolu, jak będziesz już po... to proszę podziel się odczuciami...


Elisko, moja mama była szczepiona Astrą Zenecą. Na razie pierwszą dawką. Nie miała żadnych objawów ubocznych, oprócz lekkiej gorączki około 12 godzin po szczepieniu.

Ładne te Twoje domowe kwiatuszki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies