Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

MirellaB 23:36, 26 cze 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Alicja ten eksperymentalnie przycięty rozchodnik na wiosnę chyba ma kwiatostany tzn., że będzie kwitł?
Zastanawiałam się czy moich wielkich, podkładających się nie przyciąć, ale się bałam tego eksperymentu. U Ciebie widać, że ładnie jest zagęszczony.
Będę wdzięczna za więcej informacji o tym rozchodniku jak dalej rośnie.

Berberysy piękne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anpi 23:58, 26 cze 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Tniesz swojego Błękitnego Anioła co roku nisko tak jak polecają,czy zostawiasz te pędy na siatce?Jak długo go masz?Śliczny jest
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
alis 11:02, 27 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
bozga napisał(a)


Wstępnie wygląda jak Pink Pincushion, zobaczymy jak się przebarwi

Dziękuję Bożenko za identyfikację, wcale mnie nie cieszy ta pomylona hortensja Chciałam Anabelle, a gdzie można kupić pewne hortensje?Bez pomyłek?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 11:06, 27 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
BKosimkArt napisał(a)

Ale ładnie to wygląda, nie pomyślałabym żeby rozchodnika użyć jako obwódki, a tu proszę świetnie pasuje.

Basiu, mam nadzieję, że nie porosną krzaczyska ogromne, będę je przycinać wiosną i może da się utrzymać w zwartych kępach
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 11:16, 27 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
MirellaB napisał(a)
Alicja ten eksperymentalnie przycięty rozchodnik na wiosnę chyba ma kwiatostany tzn., że będzie kwitł?
Zastanawiałam się czy moich wielkich, podkładających się nie przyciąć, ale się bałam tego eksperymentu. U Ciebie widać, że ładnie jest zagęszczony.
Będę wdzięczna za więcej informacji o tym rozchodniku jak dalej rośnie.

Berberysy piękne

Tak Mirelko Ma bardzo dużo kwiatostanów i jest niższy niż pozostałe, ale o to mi chodziło.

Spójrz na to zdjęcie



Tam na innych rozchodnikach też niektóre pędy poprzycinałam, widać wyraźnie: wysokie i niskie pędy, ale zobaczymy jak będzie kwitł, czy będzie miał ładne kwiaty?
Będę monitorować je, bo sama jestem bardzo ciekawa jak będą się sprawować, mi zależy na niewysokich i zwartych w miarę możliwości kępach
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 11:21, 27 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
anpi napisał(a)
Tniesz swojego Błękitnego Anioła co roku nisko tak jak polecają,czy zostawiasz te pędy na siatce?Jak długo go masz?Śliczny jest

Aniu, mam go 2 rok u siebie, kwitnie obficie i dość długo. W tym roku jakoś szybko przyszła ta wiosna i zanim się obejrzałam już były pączki na nim, więc nie przycinałam go jakoś radykalnie. Chyba niekoniecznie musi być cięty nisko, skoro u mnie kwitnie?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 11:25, 27 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Kawa napisał(a)
towarzysz cudny
begoniowa - mniam
jeżówki i cała reszta śliczna


DorKa napisał(a)
Jezówki w rozchodnikach w towarzystwie zebrinusa miodzio


violaskom napisał(a)
Alu, pięknie masz w ogrodzie. Bardzo podoba mi się sposób w jaki łączysz trawy, kwiaty i różne inne krzewy. Wygląda to bardzo stylowo i elegancko. Głaskanko dla piesia!


Dziękuję bardzo dziewczyny za tyle ciepłych słów
Piesio bardzo lubi głaskanko Jak pracuję w ogrodzie zawsze mi towarzyszy, gdzie ja, tam i on
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
anabuko1 13:48, 27 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
alis napisał(a)
I na koniec mój wierny Towarzysz prac ogrodowych



Nawet twoj pies podziwia twoje piękne rabaty Alu
Piękne zestawienia..
Hortki też urodziwe. Hosty piękne. ;D
Jest co podziwiac u Ciebie. Oj jest
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
alis 19:54, 27 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Dziękuję Aniu Dużo jeszcze przede mną, mam kilka miejsc niedokończonych, rozgrzebanych. Podziwiam dziewczyny, które robią plan i od razu realizują go, niestety brakuje mi czasu.
Ale muszę wziąć się za rabatę przy kole, bo jesień mnie złapie
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
sylwik69 20:47, 27 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Zadbany ogród masz mucha nie siada
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies