Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 22:20, 08 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Zana napisał(a)
O żeszsz Renia, to Ty?. A gdzieś Ty zawędrowała?

Do lumpexu

Poprzebierałam się trochę za bawarską dziołchę
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Zana 22:23, 08 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ha, ha, ha, ha, ha.
Ale, że na bal karnawałowy czegoś poszukujesz?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Basilikum 22:24, 08 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Kokesz napisał(a)




kupilas sobie?? ale swietne kocham takie rzeczy i nawet juz troche ich mam w szafie i ubieram na swieta i festyny i do kosciola
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kokesz 22:29, 08 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Tylko spodnie, bo reszta za duża, ale mają tego sporo, cały dział z ciuchami bawarskimi, damskie i męskie. Oryginalne, czasem ręcznie robione, nie jakaś chińszczyzna, od 15 do 25 zł za sztukę. Tylko rozmiary na mnie za duże, musiałabym przerabiać, ale jestem tam na tyle często, że może coś upoluję
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:31, 08 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Zana napisał(a)
Ha, ha, ha, ha, ha.
Ale, że na bal karnawałowy czegoś poszukujesz?


Tak pod kątem przebieranego sylwestra czegoś szukałam, bardziej w stylu bollywood, a trafiłam na takie perełki Kamizelki mi się bardzo podobają
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Zana 22:32, 08 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basilikum napisał(a)

kupilas sobie?? ale swietne kocham takie rzeczy i nawet juz troche ich mam w szafie i ubieram na swieta i festyny i do kosciola


W Austrii (to kraj, w którym od czasu do czasu bywam) też jest taka tradycja ubierania Trachten na różne okazje i bardzo mi się to podoba.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
BasiaLT 14:36, 09 sty 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ciuchy niesamowite
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basilikum 17:29, 09 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Zana napisał(a)


W Austrii (to kraj, w którym od czasu do czasu bywam) też jest taka tradycja ubierania Trachten na różne okazje i bardzo mi się to podoba.

do Austrii mam 30 km i w sumie to nawet bardziej podobaja mi sie austriackie Dirndl niz nasze. Ci Austriacy, ktorzy z nami granicza maja podobne stroje, zwyczaje i mowe. Mam takiego znajomego, ktory kiedys marudzil, ze lepiej rozumie Austriaka niz Prusa hihi
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 18:30, 09 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Szałowo na Tobie te ciuchy wyglądają Ja raczej tego tutaj bym nie założyła

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 19:34, 09 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Basilikum napisał(a)

do Austrii mam 30 km i w sumie to nawet bardziej podobaja mi sie austriackie Dirndl niz nasze. Ci Austriacy, ktorzy z nami granicza maja podobne stroje, zwyczaje i mowe. Mam takiego znajomego, ktory kiedys marudzil, ze lepiej rozumie Austriaka niz Prusa hihi


Pooglądałam sobie te stroje w necie pod hasłem Trachten i Dirndl, pierwszy raz się spotkałam z tym nazewnictwem ale fajne są
Panowie w krótkich spodenkach też
Ciekawe co na to mój eM
Muszę jeszcze raz pobuszować po tym sklepie, jak coś fajnego znajdę to zrobię foty
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies