Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 21:48, 26 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Anitko, dziękuję za wszystkie podpowiedzi, trzy żółte tujki to chyba tam za dużo, spróbuję wiosną, po przekwitnięciu tulipanów coś podziałać i poprzesadzać zgodnie z Twoimi radami

Kompostownik chciałam przysłonić ażurowo, nie zależy mi na całkowitym zasłonięciu, dlatego myślałam o rododendronie i hortensjach, które już tam są tylko malutkie. Ewentualnie przesunęłabym do przodu cisa rosnącego pod samym płotem.

Agnieszko

Renatko, masz na myśli papryczkę?
Wybierasz się do Poznania na Gardenię, fajnie byłoby się znowu spotkać

Basia, mam połowę ogródka w słońcu i połowę w cieniu, muszę jakoś dopasować do tego roślinki a paprocie coraz bardziej mi się podobają

Viola, podziękowania za trawnik przekażę eMowi, bo to jego oczko w głowie rabatki jeszcze dużo poprawek mają przed sobą, mam nadzieję, że będzie coraz ładniej
Muszę jeszcze raz przejrzeć Twój wątek, może jeszcze jakieś nasionka mi wpadną w oko a wybierasz się może na Gardenię?



____________________
Renata Osiedlowy ogródek
ryska 21:58, 26 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Tak, mam na myśli papryczkę
Na Gardenię mogę jechać tylko w czwartek i piątek, bo na sobotę mam bilety na koncert Piasecznego. Więc raczej odpuszczę w tym roku.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kokesz 22:21, 26 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
ryska napisał(a)
Tak, mam na myśli papryczkę
Na Gardenię mogę jechać tylko w czwartek i piątek, bo na sobotę mam bilety na koncert Piasecznego. Więc raczej odpuszczę w tym roku.


A spisałam ją już prawie na straty. Po wykopaniu z ogródka ciągle więdła, odpadały jej listki, długo stała na balkonie, w końcu wzięłam ją do domu i tu odżyła
Pewnie to doświetlanie dużo dało
Szkoda, że Cię nie będzie koncert na pewno będzie superteż lubię Piaska
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
sylwik69 12:17, 27 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Takie sklepiki warto odwiedzać,bo perełki można nietuzinkowe znaleźć i dłużej wytrzymają niż te z sieciówek.Bombowo wyglądzasz
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Kokesz 13:40, 27 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
sylwik69 napisał(a)
Takie sklepiki warto odwiedzać,bo perełki można nietuzinkowe znaleźć i dłużej wytrzymają niż te z sieciówek.Bombowo wyglądzasz


Jestem już chyba uzależniona od "tych" sklepów, staram się ich za często nie odwiedzać bo zawsze coś fajnego znajdę
Po takich zakupach ceny w normalnych sklepach wydają się kosmicznie wysokie
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 11:30, 28 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
W sobotę przyszła do mnie na 1 dzień zima



____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 11:35, 28 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 11:39, 28 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
BasiaLT 14:44, 29 sty 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Szkoda że tylko na 1 dzień bo ogród w śniegu zawsze wygląda bajkowo.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anitka 12:04, 07 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Szczęściara i tylko jeden dzień ją gościłaś. U mnie w tym roku jakoś za często przychodzi.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies