Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

KZ_Asia 19:56, 17 lut 2022


Dołączył: 28 paź 2021
Posty: 159
Reniu, film, tak jak ogród, boski. Gratulacje!
____________________
Asia Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
jolanka 20:02, 17 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Renatko, właśnie pospacerowałam po Twoim ogrodzie i… łał, pokazałaś go przepięknie. Profesjonalistka z Ciebie niezwykle zdjęcia, muzyka, kolory, ta pszczółka wisząca na czosnku mnie niesamowicie rozczuliła. O zbiorach warzywnych nie wspominam bo zżera mnie zazdrość
Powinnaś robić takie filmy profesjonalnie, masz do tego talent, no ale i Twój ogród był przede wszystkim właściwym do jego zrobienia miejscem. Gratulacje. Stworzylas ogrodowy raj
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kokesz 20:08, 17 lut 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
jolanka napisał(a)
Renatko, właśnie pospacerowałam po Twoim ogrodzie i… łał, pokazałaś go przepięknie. Profesjonalistka z Ciebie niezwykle zdjęcia, muzyka, kolory, ta pszczółka wisząca na czosnku mnie niesamowicie rozczuliła. O zbiorach warzywnych nie wspominam bo zżera mnie zazdrość
Powinnaś robić takie filmy profesjonalnie, masz do tego talent, no ale i Twój ogród był przede wszystkim właściwym do jego zrobienia miejscem. Gratulacje. Stworzylas ogrodowy raj


Małe sprostowanie
Filmy to dzieło mojego eMa
To jego pasja
Moja to ogród
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 20:10, 17 lut 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
ale cuda tworzycie gratulacje
____________________
Helen - Hortensjowo
jolanka 20:25, 17 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kokesz napisał(a)


Małe sprostowanie
Filmy to dzieło mojego eMa
To jego pasja
Moja to ogród

W takim razie tworzycie wspaniały duet. Przekaż więc gratulacje również swojemu mężowi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
antracyt 20:45, 17 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11530
Wyszło super Gratulacje przekaż koniecznie za wspaniałe udokumentowanie ogrodu Boska czołówka
Wiesz jak lubię Twój ogród i to co w nim tworzysz, więc już tego chwalić nie muszę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 21:08, 17 lut 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
no i warzywniczek super, bardzo fajnie Wam wyszło.
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 21:36, 17 lut 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Dziękuję wszystkim za pochwały w imieniu eMa też
Moje zdjęcia jak widać zresztą to te z komórki czasem mi się uda jakieś ładniejsze wykadrować
Dla mnie mają bardziej wartość techniczną, wg nich jestem w stanie ocenić, co pozmieniać na rabatach albo dosadzić, żeby nie uszkodzić cebulowych.

Helen Twoje bodziszki miały swój debiut filmowy
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 21:43, 17 lut 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Z warzywnikiem to był hardcor.
Jak równocześnie założyć trawnik z siewu, sadzić i doglądać warzywa, tak, żeby go nie zadeptać.
Wystartowaliśmy późno bo w połowie maja ale wszystko się udało
Przy wytyczaniu kształtu ludziska wisieli na balkonach jak winogrona ale później usłyszałam, że pierwszy raz widzą, że tak można zrobić warzywnik
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Nowa12 22:08, 17 lut 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Piękny film. Obejrzałam z ogromną przyjemnością. Pół godziny zleciało bardzo szybko . Cudny ogród stworzyłaś.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies