Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakładam ogród - potrzebuję pomocy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakładam ogród - potrzebuję pomocy:)

Klaudyna 09:09, 20 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
dalej nie mam już pomysłu. Zaraz zerknę czy ziemia jest zmarźnięta jak nie to zacznę te małe jałowce przekopywać. Ich jest dużo więc na pewno jestem w stanie zrobić te dwie fale. Lawendy mam 30 sztuk więc może nie wystarczyć, ale mogę miejsce pod nie przygotować i dosadzić jak będzie już w sprzedaży. Dereni mam 8 więc też wydaje się że z 3 zabraknie. no i brzozy mogę przesadzić ale nie wiem czy to dobry czas?

____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Klaudyna 09:27, 20 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
musze coś zrobić z 20sztukami rozchodników i sobie pomyślałam ,,że może tak bym je umieściła? tylko łagodniej nie wiem czemu taka góra mi się narysowała....
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Klaudyna 09:35, 20 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
albo w wersji z lawendą na dole. W tej chwili tam rośnie więc nawet bym nie musiała jej przesadzać ale mnie ogarnął proces twórczy... dobrze że moje dzieci zostawiły kredki w domu
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Klaudyna 10:05, 20 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
nic z tego ziemia jak kamień. Kiedy będzie wiosna... człowiek by poszedł zrobił i cieszył się, że ma zrobione i usiadłby i podziwiał efekty, ale nie... ziemia twarda nic nie można porobić.... tylko kredki zostają i ołówek
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Klaudyna 11:03, 20 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
rysunek całej skarpy. nie wiem co dać na tyły jakoś nic mi do głowy nie przychodzi, ale skarpe podzieliłam na łuki a nie na kwadraty
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Klaudyna 14:33, 20 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
ostatni pomysł - nie wiem czy nie najlepszy
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Klaudyna 14:34, 20 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
brzozy na razie są narysowane tam gdzie są w tej chwili poglądowo. Denerwuje mnie już ta skarpa - chciałabym już mieć ją gotową
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Gardenarium 15:07, 20 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No i załatwione. Tylko nie sadź jednego jałowca tylko 20 czy ile tam się zmieści
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:12, 20 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Berberysa bym dała Red Rocket, nie Green Carpet, potrzebujesz mocnego koloru a tak wszystko będzie mdłe. No i kolumnowy będzie nie płożący.

Jałowiec pośredni daj Gold Star, będzie złocisty i będzie kontrastował.

Dereń daj Ivory Halo, będzie dość niski i gęsty, albo tawuła wczesna Grefsheim.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Klaudyna 07:10, 21 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
Danusiu dziękuję. Zapisałam sobie nazwy gatunków. Zastanawiam się jeszcze czy nie dać tych lawend i rozchodników za jałowce? jak myślisz?
dorzucić wtedy te miskanty kleine silverspinne i trzcinnik krótkowłosy?
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies