Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Miejski ogród w wersji mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski ogród w wersji mini

Basilikum 10:11, 13 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
poczytalam o deszczu tez mam. wreszcie rosliny zlapia oddech

O zywoplocie tez poczytalam. Ostatnio zastanawiam sie, czy nie oddzielic niskim zywoplotem czesc gdzie rosna krzaczki owocowe. No i z czego ten zywoplot wybrac. Jakies 1,2 Metra chyba wysokosci.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Toszka 10:35, 13 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Izabelo, sa cisy niższ, nie tak intensywnie rosnące. Musisz wybadać temat u was, bo odmian i gatunków jest sporo, i sporo regionalnych (że tak to nazwę)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kaz742011 21:01, 13 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
MonikA napisał(a)
Oj to się będzie działo od rana i będzie jeszcze ładniej, a z żywopłotem sobie poradzisz


Dzieje się. Tylko z przerwami bo deszcz pada . Żywopłot muszę dobrze przemyśleć. Sąsiadka mocno się krzywiła na zywopłot. Mówiła żebym posadziła sobie porzeczki, maliny i agrest. Mnie jednak zależy aby się wysłonić od tej strony. Nie czuję się komfortowo jak mi ktoś w kuchenne okno zagląda, pod którym w dodatku mam stół. Ale tego głośno nie powiedziałam .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 21:02, 13 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
poczytalam o deszczu tez mam. wreszcie rosliny zlapia oddech

O zywoplocie tez poczytalam. Ostatnio zastanawiam sie, czy nie oddzielic niskim zywoplotem czesc gdzie rosna krzaczki owocowe. No i z czego ten zywoplot wybrac. Jakies 1,2 Metra chyba wysokosci.


Dzisiaj znowu lekka dolewka była. Trawnik będzie zadowolony .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 21:04, 13 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Toszka napisał(a)
Izabelo, sa cisy niższ, nie tak intensywnie rosnące. Musisz wybadać temat u was, bo odmian i gatunków jest sporo, i sporo regionalnych (że tak to nazwę)


Coś napewno dobierzemy .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
mrokasia 21:08, 13 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18023
kaz742011 napisał(a)


Dzieje się. Tylko z przerwami bo deszcz pada . Żywopłot muszę dobrze przemyśleć. Sąsiadka mocno się krzywiła na zywopłot. Mówiła żebym posadziła sobie porzeczki, maliny i agrest. Mnie jednak zależy aby się wysłonić od tej strony. Nie czuję się komfortowo jak mi ktoś w kuchenne okno zagląda, pod którym w dodatku mam stół. Ale tego głośno nie powiedziałam .


Serio? Mówisz o sąsiadce, której posesja jest 4 metry od Twojego płotu? A co ona ma do twojego żywopłotu???? Ludzie nie przestają mnie zaskakiwać...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
kaz742011 21:55, 13 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Tak o tej. No jakby to powiedzieć. Ona stwierdziła że mam ładne widoki z okna to po co zasłaniać.Szczególnie że ma nowe ogrodzenie. Niestety mnie się ono zupełnie nie podoba.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
mrokasia 22:00, 13 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18023
Jesuuuuu...
Współczuję sąsiadki. Jestem bardzo wyczulona na próby dyktowania innym jak mają żyć...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
kaz742011 22:11, 13 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
To chyba nie do końca tak. Ona chyba chciała dobrze. Stwierdziła że szkoda miejsca na kolejny żywopłot. Lepiej posadzić coś pożytecznego. W sensie że wyjdziesz i z krzaczka coś skubniesz .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
mrokasia 22:20, 13 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18023
kaz742011 napisał(a)
To chyba nie do końca tak. Ona chyba chciała dobrze. Stwierdziła że szkoda miejsca na kolejny żywopłot. Lepiej posadzić coś pożytecznego. W sensie że wyjdziesz i z krzaczka coś skubniesz .


He, he, jest takie powiedzenie: dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane .
Pożyteczny żywopłot jest fajny, tylko zastanawiam się czy akurat przy drodze .
Ok, może ta sąsiadka nie najgorsza
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies