Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

wilana 09:34, 26 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
popcorn napisał(a)
Obejrzałam obrazki, Sieradz, niedaleko! zapraszam wiosną na kawkę i do Ciebie się wpraszam
super szklarenka i warzywnik! Szkoda że wiklinowych płotków już nie ma, kupowałaś je gdzieś czy samoróbka? Mimo krótkowieczności cudne!
pomidorków zazdroszczę, ja poszaleję z odmianami w tym sezonie ale w gruncie raczej tylko.

pozdrawiam


Karola, jasne że blisko . Zapraszam do mnie wiosną- koniecznie! Sama z zaproszenia chętnie skorzystam
Płotki wiklinowe kupowałam na all. Tanie są, nie był to wielki wydatek. Może wymieniłabym je na nowe ale ze względu na psa, który kopie gdzie popadnie zdecydowałam się na skrzynie. Trochę się obawiam, że będzie to z kolei leżakownia dla mojej kotki . Poczekamy.. zobaczymy..
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 19:52, 01 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Dobra, jestem. Zgubiłam się na parę dni u Was na wątkach i nie wiem jak to jest ale w weekend nie mam czasu się odezwać. Ciągle w ruchu.
Sobota była jak przebudzenie. Świetna pogoda na spacer i przegląd roślinek. Miałam wrażenie, że derenie bardziej wybarwiły się w słońcu.



Pokręcony miskant

____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 19:56, 01 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
U mnie budzą się roślinki co mnie trochę martwi, czy to nie za wcześnie? Krwawniki mają młode przyrosty.

Jasieniec też żywy

Szafirki wystawiają świeże główki.

Malutkie naparstnice

____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:00, 01 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
I bardzo zaskoczył mnie pigwowiec i jagoda kamczacka. Na jagodzie pojawiły się maleńkie listki, a pigwowce..

____________________
Ewa-Zielono zakręcona
jankosia 20:00, 01 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A gdzie ty żeś kupiła jasieńca hmm? U mnie są te zwykłe a też bym chciała trwałe nabyć Gdzieś w okolicy?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
wilana 20:05, 01 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
jankosia napisał(a)
A gdzie ty żeś kupiła jasieńca hmm? U mnie są te zwykłe a też bym chciała trwałe nabyć Gdzieś w okolicy?


Jankosia dobrze, że jesteś. Muszę zapytać Cię o kocimiętkę. Mam teraz dużą suchą kępę. Powinnam ją ściąć na wiosnę. Odbije?

Jasieńca kupiłam w szkółce przy drodze na Kalisz (druga, jadąc od Sieradza).
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
jankosia 20:30, 01 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Odbije To bylina: ścinasz wiosną wszystko zeszłoroczne a już i tak będziesz widziała jak odbija Ci z ziemi- takie młodziutkie pędy Zaraz Ci coś na priv napiszę
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
mira 17:26, 02 lut 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
wilana napisał(a)
U mnie budzą się roślinki co mnie trochę martwi, czy to nie za wcześnie? Krwawniki mają młode przyrosty.

Nic im nie będzie, krwawniki tak mają nie śpią , naparstnice też tak zimują, szafirki ostro poszły u mnie tylko wybijaja przebisniegi i krokusy
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
kasiek 18:45, 02 lut 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O faktycznie pigwowiec zaszalał Nic nie poradzisz - u mnie dziś ponad 10 stopni na plusie, krokusów już wbród wybiło... Może w lutym wiosna się zacznie?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
ren133 21:08, 02 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Nie sprawdzałam jak tam moje krwawniki się mają ... muszę w sobotę się im dobrze przyjrzeć Może też mają juz takie zieloniutkie przyrosty jak Twoje? Chociaż u mnie nawet krokusy nie wyściubiły jeszcze ani milimetra więc może byc rożnie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies