Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

Wendy79 23:02, 20 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
wilana napisał(a)
I jeszcze pokażę co sobie kupiłam w zwykłym markecie, tak na dobry start


Może przy sianiu nie będę gubić torebeczek z nasionami. Zawsze gdzieś poroznoszę. Mały ogródek ale zawsze coś gubię.


No pięknie, co to za zwykły market?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Radziu2013 23:25, 20 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aż wybiorę się do Eko hahah
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
mira 23:29, 20 lut 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
prześliczne to pudełeczko, prezent też super - to są prezenty ogrodników

ja na nasionka kupiłam koszyczek bo naprawdę coś potrzeba na torebeczki z naionami

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
00:04, 21 lut 2017
wilana napisał(a)


Tak, podlewam roztworem z granulatu. Mam taki kubek po dziadku (ok.0,5 l) i sypię 3-4 kubki do beczki 30 l. Zalewam wodą tak do 2/3 i czekam 2 tygodnie.
Za pochwały dziękuję. Pozdrawiam serdecznie



Ewa zapomniałam się dopytać czy rozcieńczasz potem ten roztwór czy podlewasz nierozcieńczonym?

Skrzyneczka i dodatki przednie.Mam rękawice do róż śliczne w różyczki i w krateczkę i szkoda mi ich do ogrodu Dobre co?
jankosia 00:15, 21 lut 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ale ładny prezent Mój mi w tym roku belę słomy obiecał, zobaczymy czy dotrzyma słowa. Jak nie to będę musiała sama sobie sprawić taki babski prezent.
U mnie też się mówiło kapusta ozdobna, ale co się dziwić, w końcu z mojego domu rodzinnego do ciebie 5 minut drogi Pierwszą "kapustkę" babcia dla mnie z ogródków działkowych skubnęła i jeszcze się tłumaczyła że tak trzeba bo kradzione lepiej rośnie czy jakoś tak

Kurczę, u mnie zima i nawet jak rodzina z Sieradza przyjechała to byli zdziwieni że tak biało u nas. Dzieli nas rzeka to wiadomo- u nas pada to do was nie dochodzi i na odwrót. Raz nawet uciekałam przed burzą i dosłownie widziałam w lusterku jak doszła do rzeki i się zatrzymała. Dojechałam do domu, ale burza została u was i ani kropla nie spadła
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
rozark 11:45, 21 lut 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
hmm też bym chciała dostać taki prezent
____________________
pozdrowionka
23:57, 21 lut 2017
Pomyślałby kto spoza forum..do czego to doszło Jedna belę słomy,druga taczkę obornika
Cieszą takie prezenty,oj cieszą ogrodnika..ale się zrymowało
wilana 20:02, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Monia81 napisał(a)
Zestaw super A prezent od męża to muszę powiedzieć na czasie i do wykorzystania



Prawda
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:06, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
ren133 napisał(a)


No kurczę i Ty tez, tak jak Krysia, nie masz już śniegu w ogrodzie? Ja sie tak nie bawię u mnie jeszcze z dobry tydzień śnieg poleży
Oryginalny prezent



U mnie śniegu za dużo nie było. Niestety był za to lód. I po tych mrozach może być nieciekawie
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:10, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Wendy79 napisał(a)


No pięknie, co to za zwykły market?



Na literkę T i kończy się na o. było jeszcze pudełko na nasiona, pudełko na sznurek, konewka i wiadro ale cena nie ten teges.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies