Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

wilana 20:15, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Aniaaa napisał(a)


Ewa zapomniałam się dopytać czy rozcieńczasz potem ten roztwór czy podlewasz nierozcieńczonym?

Skrzyneczka i dodatki przednie.Mam rękawice do róż śliczne w różyczki i w krateczkę i szkoda mi ich do ogrodu Dobre co?


Aniu już mówię. Biorę ten sam kubek (0,5 litra) i wlewam do konewki 10 l z wodą. To metoda mojego dziadka, też próbowałam szukać przepisu ale nic nowego nie znalazłam.
Jeżeli chodzi o rękawiczki to ja uwielbiam je kupować. Też mi szkoda ale zawsze sobie obiecuję że kupię ładniejsze. Najlepszą minę mam jak mi mąż daje takie jednokolorowe, bleeee
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:23, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
mira napisał(a)
prześliczne to pudełeczko, prezent też super - to są prezenty ogrodników

ja na nasionka kupiłam koszyczek bo naprawdę coś potrzeba na torebeczki z naionami

pozdrawiam


Mira to prawda, trzeba coś mieć. Mnie zawsze tak wnerwia jak gubię te torebeczki. A muszę przyznać że ja chyba mam tak z każdym drobnym sprzętem. Sekatory, pazurki i łopatki gubię nałogowo. Raz pazurki po moim dziadku odnalazłam po dwóch latach w kompoście. Byłam załamana jak je zgubiłam to wyobraź sobie moją radość jak je odkopaliśmy .
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:30, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
jankosia napisał(a)
Ale ładny prezent Mój mi w tym roku belę słomy obiecał, zobaczymy czy dotrzyma słowa. Jak nie to będę musiała sama sobie sprawić taki babski prezent.
U mnie też się mówiło kapusta ozdobna, ale co się dziwić, w końcu z mojego domu rodzinnego do ciebie 5 minut drogi Pierwszą "kapustkę" babcia dla mnie z ogródków działkowych skubnęła i jeszcze się tłumaczyła że tak trzeba bo kradzione lepiej rośnie czy jakoś tak

Kurczę, u mnie zima i nawet jak rodzina z Sieradza przyjechała to byli zdziwieni że tak biało u nas. Dzieli nas rzeka to wiadomo- u nas pada to do was nie dochodzi i na odwrót. Raz nawet uciekałam przed burzą i dosłownie widziałam w lusterku jak doszła do rzeki i się zatrzymała. Dojechałam do domu, ale burza została u was i ani kropla nie spadła



Moja sąsiadka mówi, że przez rzekę i teraz przez ten sztuczny zbiornik blisko mnie pogoda jest taka dziwna. Nie wiem.. Prawda jest taka, ze kiedy latem w całym kraju leje, u mnie spadnie tylko parę kropel. Chmury wiszą i widać, że daleko pada tylko nie u nas

____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:33, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
rozark napisał(a)
hmm też bym chciała dostać taki prezent



Reniu chodziłam, lamentowałam, dziurę w brzuchu wierciłam i dostałam
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:33, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Radziu2013 napisał(a)
Aż wybiorę się do Eko hahah



____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:37, 22 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Aniaaa napisał(a)
Pomyślałby kto spoza forum..do czego to doszło Jedna belę słomy,druga taczkę obornika
Cieszą takie prezenty,oj cieszą ogrodnika..ale się zrymowało




Aniu moi znajomi tego nie zrozumiali. Jak im opowiedziałam o moim walentynkowym prezencie to mi współczuli, musiałam się tłumaczyć hi hi.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Katkak 21:05, 22 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewciu pooglądałam sobie wszystko. Powstaje świetny ogród, ale warzywnik... Kochana, jestem w nim zakochana. A już te wiklinowe płoteczki to miód na moje serce. Kocham takie smaczki . Coś pięknego po prostu. Fajnie, że masz miejsce na taki warzywnik konkretny i jeszcze szklarenka do tego. Fajnie tak na bosaka wyskoczyć po marchewkę . Pozdrawiam i oświadczam, że będę stałym bywalcem .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
21:23, 22 lut 2017
Dziękuję za podanie proporcji,teraz już wszystko wiem
Krys 22:43, 22 lut 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
wilana napisał(a)



Na literkę T i kończy się na o. było jeszcze pudełko na nasiona, pudełko na sznurek, konewka i wiadro ale cena nie ten teges.


Market na T?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
AgataP 16:22, 23 lut 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Też nie kojarzę marketu na T
A z takiej przyczepki każdy ogrodnik by się cieszył Ja kupuję obornik w workach już przekompostowany, od razu na rabaty idzie
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies