Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

ren133 22:20, 13 lut 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Ale tu się gwarno zrobiło ... niestety mnie nie udalo się dojechać na spotkanie z powodu grypy ... ale myślę, że już na kolejne dam radę ... i się w końcu poznamy
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AnnaCh 23:18, 13 lut 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewcia, siedzę i ponownie oglądam Twoje ogromne zmiany w 2016
Tak się nakręciłam na szklarnię, że chyba będę wiercić dziurę w brzuchu M Jak się nie uda w tym roku, to może za rok? Kto wie? Na razie mówi, że zwariowałam i nie chce nawet słyszeć o szklarni Ale popracuję nad nim. Jak duża jest Twoja? U mnie chyba większa niż 2,5 na 2 nie wejdzie Ale zawsze to kilka pomidorków będzie i może kilka papryk
____________________
Ania - Malutki pod lasem
wilana 13:24, 15 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
ren133 napisał(a)
Ale tu się gwarno zrobiło ... niestety mnie nie udalo się dojechać na spotkanie z powodu grypy ... ale myślę, że już na kolejne dam radę ... i się w końcu poznamy



Reniu podobno już 19.03. Liczę że i mnie nic nie wypadnie i w końcu się poznamy
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 13:40, 15 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
AnnaCh napisał(a)
Ewcia, siedzę i ponownie oglądam Twoje ogromne zmiany w 2016
Tak się nakręciłam na szklarnię, że chyba będę wiercić dziurę w brzuchu M Jak się nie uda w tym roku, to może za rok? Kto wie? Na razie mówi, że zwariowałam i nie chce nawet słyszeć o szklarni Ale popracuję nad nim. Jak duża jest Twoja? U mnie chyba większa niż 2,5 na 2 nie wejdzie Ale zawsze to kilka pomidorków będzie i może kilka papryk




Aniu pracuj nad mężem. Naprawdę warto. Wcześniej masz sałatkę i rzodkiewkę, potem pomidorki. Ja jeszcze przed pomidorami miałam aksamitki. Ktoś mi mówił żeby posadzić arbuza hehehe, ale jeszcze tego nie wypróbowałam. Moja szklarenka jest z poliwęglanu, chyba 4 mm. Kupiliśmy przez internet. Mąż składał z teściem bez większych problemów. Nie jest duża chyba ma z 2,40 na 3,20 nie pamiętam teraz. W każdym razie polecam.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Monia81 15:20, 15 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Witam się pięknie. Piękny warzywnikA zmiany super, jeśli mogę to bardzo chętnie będę zaglądać
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
ryska 18:09, 15 lut 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Witam się serdecznie
Śliczny masz warzywnik, pełen podziw.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
09:13, 16 lut 2017
Witaj Ewo

Jestem pełna podziwu w jaki tworzysz swój ogrodowy świat a tworzysz go pięknym i bardzo konsekwentnie
Nad warzywnikiem rozpłynęłam się i widzę,że każda z nas
Szklarnia moje marzenie ale miejsca brakuje.U Ciebie jest tak czyściutko w niej.Pomidory stoją jak szyk żołnierzy
Nasiona od Dziadka to rzadki skarb.Pilnuj go dobrze,zbieraj nasionka.Ja mam jedną odmianę dużych malinowych od Taty i tez corocznie zbierane nasiona.
U mnie pomidory w gruncie.
Doczytałam,że pomidory podlewasz wodą z obornikiem granulowanym.W jakiej proporcji?
Kotek z psiną słodkie.Ktoś widział,że u Ciebie będą miały jak w raju

Pozdrawiam Cię serdecznie
Ania
wilana 10:43, 20 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Monia81 napisał(a)
Witam się pięknie. Piękny warzywnikA zmiany super, jeśli mogę to bardzo chętnie będę zaglądać



Monia zapraszam!! Byle często
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 11:33, 20 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
ryska napisał(a)
Witam się serdecznie
Śliczny masz warzywnik, pełen podziw.



Reniu witaj u mnie. Dziękuję, chyba to moje ulubione miejsce. Lubię sobie posiedzieć na ławeczce pod winogronem i popatrzeć jak sobie rosną warzywka i kwiaty.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 12:18, 20 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Aniaaa napisał(a)
Witaj Ewo

Jestem pełna podziwu w jaki tworzysz swój ogrodowy świat a tworzysz go pięknym i bardzo konsekwentnie
Nad warzywnikiem rozpłynęłam się i widzę,że każda z nas
Szklarnia moje marzenie ale miejsca brakuje.U Ciebie jest tak czyściutko w niej.Pomidory stoją jak szyk żołnierzy
Nasiona od Dziadka to rzadki skarb.Pilnuj go dobrze,zbieraj nasionka.Ja mam jedną odmianę dużych malinowych od Taty i tez corocznie zbierane nasiona.
U mnie pomidory w gruncie.
Doczytałam,że pomidory podlewasz wodą z obornikiem granulowanym.W jakiej proporcji?
Kotek z psiną słodkie.Ktoś widział,że u Ciebie będą miały jak w raju

Pozdrawiam Cię serdecznie
Ania



Aniu właśnie wczoraj pisaliśmy z synem pracę na konkurs "Perła z lamusa- pamiątki rodzinne" i postanowiliśmy napisać o pomidorach dziadka Zbyszka.
Już mi brakuje tego smaku, a to jeszcze tyle czasu. Na szczęście niedługo wysiewamy nasiona
Jestem pod wrażeniem że udają Ci się pomidory w gruncie. Mnie się nie udały ale pewnie to wina odmiany.
Tak, podlewam roztworem z granulatu. Mam taki kubek po dziadku (ok.0,5 l) i sypię 3-4 kubki do beczki 30 l. Zalewam wodą tak do 2/3 i czekam 2 tygodnie.
Za pochwały dziękuję. Pozdrawiam serdecznie

____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies