Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o własnym zielonym ogródku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o własnym zielonym ogródku :)

LenaMagda 20:34, 30 sie 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
Toszka napisał(a)
Teraz będzie dobrze!

A teraz poglądowe zdjęcie limek poprowadzonych wyżej na pieńku. Tylko takie mogłam zrobić ujęcia, bo aktualnie nie mam do nich bliższego dojścia (rozbudowę mamy, i przed nimi wielka góra ziemi, a hortki radzą sobie totalnie samopas)


Teraz widać ile na dole jest miejsca.

piękne hortensje postaram się też tak je prowadzić
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
roma2 20:47, 30 sie 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Będzie super i faktycznie nietypowo Ale dla mnie to atut
____________________
Komendówka
LenaMagda 22:07, 30 sie 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
Dopiero z podwórka przyszłam, roślinki podlane, dzieciaki ululane, mąż w pracy... ehh chwila dla siebie

Choć z drugiej strony tarasu obrzeże nie jest skończone to zrobiłam małe przymiarki

Oczywiście na miejsce tui wskoczy magnolia gwiaździsta. Pierwsza Limka jest ustawiona 1,7 m od muru.... wydaje mi się że za blisko... potem hortki stoją 0,9m od siebie. Mam jeszcze jednego Gratka, chyba tu gdzie jest pasuje. A przy schodacha dłabym Limke ze zdjęcia poniżej. Za hortensjami jest rządek bukszpanów i zastanawiam się co z nich zrobić... na żywopłot z drugiej strony jest ich za mało. Z niektórych już małe kuleczki można uformować.

tak patrze na te zdjęcia i pasowało by coś podobnego z obu stron tarasu zrobić.... np. te 3 bukszpany hm..
a żywopłot robić od schodów do ściany domu?

I jeszcze zdjęcia Limki do przesadzenia

____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
Toszka 23:10, 30 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jeśli buksy choć ciut podrośnięte to hoduj je na kulki. Kulek nigdy dość
A na żywopłocik wyhodujesz sobie z sadzonek. Cierpliwość to cnota ogrodnika

Gracka możesz posadzić zgodnie z rogiem tarasu, choć mam wątpliwości, czy taki samotny "żagiel" nie będzie dziwnie wyglądać... dopóki masy nie nabierze
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies