Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Kasiek 17:52, 26 sty 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
AgataP napisał(a)


podpisuję się pod tym co Kasia napisała


Dziekuje prosze Pani
Oczywiscie ze na poczatek trzeba tej pracy wlozyc i to wcale nie malo, ale juz po jakims czasie trzeba tez sie nauczyc korzystac z tego i czerpac przyjemnosci...
Szkoda ze ludzie tak malo chwala sie chwilka odpoczynku i relaksu w ogrodzie
Ja kupilam sobie nowe meble i mam zamiar z nich korzystac, czytac ksiazki, obserwowac ptaki, motyle i robale, sluchac trelow morelow ptakow i patrzec w chmury. A nawet, gdy trzeba bedzie, to i nosie se podlubie
____________________
Bawarka
AgataP 18:01, 26 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kasiek napisał(a)


Dziekuje prosze Pani
Oczywiscie ze na poczatek trzeba tej pracy wlozyc i to wcale nie malo, ale juz po jakims czasie trzeba tez sie nauczyc korzystac z tego i czerpac przyjemnosci...
Szkoda ze ludzie tak malo chwala sie chwilka odpoczynku i relaksu w ogrodzie
Ja kupilam sobie nowe meble i mam zamiar z nich korzystac, czytac ksiazki, obserwowac ptaki, motyle i robale, sluchac trelow morelow ptakow i patrzec w chmury. A nawet, gdy trzeba bedzie, to i nosie se podlubie


Ale Kasiu ja już w tym roku wprowadziłam sobie to w życie, jak tylko powstało zadaszenie na tarasie to wyciągnęłam stare, ale wygodne fotele i raczyłam się na zmianę winem, lekturą ogrodniczą i pięknym otoczeniem lub wszystkim na raz miło tak korzystać z życia
Moja Mama docenia cień katalpy i wygodny wiklinowy fotel, a o zachodzie słońca lubimy siedzieć na ganku w cieple promieni i snuć sobie opowieści z dni minionych
____________________
Z Pszenicznej...
Kasiek 18:03, 26 sty 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
AgataP napisał(a)


Ale Kasiu ja już w tym roku wprowadziłam sobie to w życie, jak tylko powstało zadaszenie na tarasie to wyciągnęłam stare, ale wygodne fotele i raczyłam się na zmianę winem, lekturą ogrodniczą i pięknym otoczeniem lub wszystkim na raz miło tak korzystać z życia
Moja Mama docenia cień katalpy i wygodny wiklinowy fotel, a o zachodzie słońca lubimy siedzieć na ganku w cieple promieni i snuć sobie opowieści z dni minionych


I to jest prawdziwy, ukochany ogrod... Brawo
____________________
Bawarka
AgataP 18:20, 26 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
A teraz przedstawię Wam zagłębie wielopniowych brzóz








____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 18:21, 26 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769




____________________
Z Pszenicznej...
Kasiek 18:23, 26 sty 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ale piekne miejsce...jaki spokoj z niego bije...
____________________
Bawarka
AgataP 18:24, 26 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
a to niczym z Krainy Lodu ...ulepimy dziś bałwana? no chodź zrobimy to...

____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 18:45, 26 sty 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)
a to niczym z Krainy Lodu ...ulepimy dziś bałwana? no chodź zrobimy to...



Ale śliczny Elf

Ścieżka ze zdjecia cudna, a ja chociaż o jednej brzozie wielopniowej, czy jak ja je nazywam brzozy-bliźniaczki, muszę koniecznie pomyśleć.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 18:47, 26 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)


Ale śliczny Elf

Ścieżka ze zdjecia cudna, a ja chociaż o jednej brzozie wielopniowej, czy jak ja je nazywam brzozy-bliźniaczki, muszę koniecznie pomyśleć.


Taaa elf, ogonek za kulką się schował

Były też i takie





____________________
Z Pszenicznej...
Rytla 18:48, 26 sty 2017


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Bałwana? bałwanisko chyba, z taaaaaakiej kuli?
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies