Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Wendy79 19:09, 26 sty 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)


Taaa elf, ogonek za kulką się schował




No wiesz, były też i te niegrzeczne Mroczne Elfy
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Makao_J 19:29, 26 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kula wielka niesamowicie. To duuuży bałwan chyba.

Inspiracja na ścieżkę bardzo mi się podoba. Też taką chcę zrobić ale nie z podkładów. Chyba by mi nie pasowały choć kuszące skoro tańsze.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AgataP 19:38, 26 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Dziewczyny ścieżkę planuję na razie tylko z trawy, będę kosiarką kosić, potem zobaczę, a obszar do utwardzenia pod kasztanowcem i huśtawką chciałabym z podkładów, w szczeliny wsadzić macierzankę lub inne sucholuby.
Plan przedstawiony to zapewne plan 3-letni
____________________
Z Pszenicznej...
Margerytka40 19:51, 26 sty 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agata , fajne plany . A podkłady+macierzanka super.. Mam zapisanego podobnego pina i liczę że gdzieś mi się uda wykorzystać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 20:40, 26 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ale kula wow
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kasja83 07:58, 27 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Piękny Elf..bajkowa ścieżka!!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Filomena 15:28, 27 sty 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Kasiek napisał(a)


Dziekuje prosze Pani
Oczywiscie ze na poczatek trzeba tej pracy wlozyc i to wcale nie malo, ale juz po jakims czasie trzeba tez sie nauczyc korzystac z tego i czerpac przyjemnosci...
Szkoda ze ludzie tak malo chwala sie chwilka odpoczynku i relaksu w ogrodzie
Ja kupilam sobie nowe meble i mam zamiar z nich korzystac, czytac ksiazki, obserwowac ptaki, motyle i robale, sluchac trelow morelow ptakow i patrzec w chmury. A nawet, gdy trzeba bedzie, to i nosie se podlubie

AgataP napisał(a)


Ale Kasiu ja już w tym roku wprowadziłam sobie to w życie, jak tylko powstało zadaszenie na tarasie to wyciągnęłam stare, ale wygodne fotele i raczyłam się na zmianę winem, lekturą ogrodniczą i pięknym otoczeniem lub wszystkim na raz miło tak korzystać z życia
Moja Mama docenia cień katalpy i wygodny wiklinowy fotel, a o zachodzie słońca lubimy siedzieć na ganku w cieple promieni i snuć sobie opowieści z dni minionych


Taki powinien być sens naszych działań w ogrodzie. Nie powinnyśmy ulegać ciągłemu dopieszczaniu naszego ogrodu tylko po to, aby w wątku się dobrze prezentował, ale żeby nas cieszył i dawał nam ukojenie, spokój, radość, intymność czy zabawę.
Frustracja, bo ogród nie spełnia jeszcze w pełni naszych marzeń, ogarnia mnie czasami, ale trzeba ją skutecznie eliminować. Również dlatego ,że jak spojrzę wstecz na to co było początkiem ogrodu to SĄ ZMIANY.

pozdrawiam Dziewczyny
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Kasiek 18:35, 27 sty 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Filomena napisał(a)



Taki powinien być sens naszych działań w ogrodzie. Nie powinnyśmy ulegać ciągłemu dopieszczaniu naszego ogrodu tylko po to, aby w wątku się dobrze prezentował, ale żeby nas cieszył i dawał nam ukojenie, spokój, radość, intymność czy zabawę.
Frustracja, bo ogród nie spełnia jeszcze w pełni naszych marzeń, ogarnia mnie czasami, ale trzeba ją skutecznie eliminować. Również dlatego ,że jak spojrzę wstecz na to co było początkiem ogrodu to SĄ ZMIANY.

pozdrawiam Dziewczyny


Witaj w klubie kochajacych ogrod tak normalnie
____________________
Bawarka
Nikita 18:59, 27 sty 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
I ja podpisuję się obiema łapkami pod tym co napisała Filomena. Ogród powinien cieszyć kolorami i zapachami, powinien dawać nieopisaną satysfakcję z efektów swojej pracy ale przede wszystkim to miejsce relaksu i wypoczynku...nie dajmy się zwariować. Mamy ogrody to korzystajmy z nich !!!

Elfik z ogonkiem czy nie ...i tak jest uroczy !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
tulucy 21:55, 27 sty 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Agata przyganiał kocioł garnkowi - toć i u Ciebie gotowe plany...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies