Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez roweru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez roweru

Kasia_CS 23:28, 20 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)


Wydaje mi się, że połączenie Hameln Gold będzie fajnie wyglądało z tym jeżówkami. U Ciebie Hameln Gold powinno być ładniejsze niż moje, bo słońca masz więcej.


U mnie miałyby słońce od samego rana do 15 co namniej - nie mają tendencji do przypalania jak hakone all gold? W sumie nie wiem, bo rzadko chyba w ogrodach, które odwiedzam forumowo spotykam.

Bylas już na opuchlakowym polowaniu? u mnie dzisiaj nic nie znalazłam..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Mary 07:12, 21 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Kasia_CS napisał(a)
U mnie miałyby słońce od samego rana do 15 co namniej - nie mają tendencji do przypalania jak hakone all gold? W sumie nie wiem, bo rzadko chyba w ogrodach, które odwiedzam forumowo spotykam.

Nie wiem, czy one mogą się przypalać. Hameln jest polecana na stanowisko słoneczne, a Hameln Gold na słoneczne i półcieniste, więc chyba rzeczywiście trochę mniej lubią słońce.

Kasia_CS napisał(a)
Bylas już na opuchlakowym polowaniu? u mnie dzisiaj nic nie znalazłam..

Nie, jeszcze nie byłam. Ostatnio sadziłam rośliny po ciemku do 21 i wtedy sobie pomyślałam, żeby się jeszcze rozejrzeć. Ale już mi pary zabrakło.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Makao_J 07:55, 21 sie 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Piękne prace u Ciebie Marysiu. Kostka to duży plus dla ogrodu.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Mary 22:29, 21 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Makao_J napisał(a)
Piękne prace u Ciebie Marysiu. Kostka to duży plus dla ogrodu.

Masz rację, Aniu. Bardzo się cieszę, że już jest.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasia_CS 13:44, 22 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)

Nie wiem, czy one mogą się przypalać. Hameln jest polecana na stanowisko słoneczne, a Hameln Gold na słoneczne i półcieniste, więc chyba rzeczywiście trochę mniej lubią słońce.


Nie, jeszcze nie byłam. Ostatnio sadziłam rośliny po ciemku do 21 i wtedy sobie pomyślałam, żeby się jeszcze rozejrzeć. Ale już mi pary zabrakło.


Oj chyba będę przez zimę planować trawy, bo wszystko mi stoi na przeszkodzie w zakupach póki co Mialam jechac do ZP i bym się rozejrzała za rozplenicami, a tu Kuba z anginą..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Mary 19:18, 22 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Kasiu.

Wydaje mi się, że na Płochocińskiej są.

Znowu wczoraj sądziłam po ciemku, więc postanowiłam też opuchlaków poszukać. Chyba nie mam zdolności, a może wiary i nic nie znalazłam.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasia_CS 13:38, 24 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ja wczoraj raptem 2 sztuki znalazłam po 2 dniach bezowocnych polowań może ograniczyłam populację ? A może to taki czas w ich rozwoju, że mało dorosłych osobników? W sumie z opuchlaków się nie wykształciłam jeszcze.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Annak 13:40, 24 sie 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ja wieczorami to na ślimory poluję i znajduję po kilka, także tych bezskorupkowych!!! Ohyda, brrr
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Mary 20:41, 24 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Kasia_CS napisał(a)
ja wczoraj raptem 2 sztuki znalazłam po 2 dniach bezowocnych polowań może ograniczyłam populację ? A może to taki czas w ich rozwoju, że mało dorosłych osobników? W sumie z opuchlaków się nie wykształciłam jeszcze.

Może rzeczywiście udało Ci się ograniczyć. Tej wersji się trzymajmy.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 20:43, 24 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Annak napisał(a)
Ja wieczorami to na ślimory poluję i znajduję po kilka, także tych bezskorupkowych!!! Ohyda, brrr

Ślimaki faktycznie obrzydliwe. Ale nie za dużo ich w tym roku.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies