Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez roweru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez roweru

basia3012 00:28, 07 lut 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Marysiu, dzięki za odwiedziny u mnie i informację o naparstnicy bylinowej. Jutro o niej poczytam. Bo dzisiaj to już czas spać.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Mary 22:45, 08 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Bardzo proszę.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
SylwiaBe 19:16, 01 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
A co tu taka cisza, gdzie zdjęcia Marysiu?
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Mary 08:40, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
No nadążyć nie mogę z czytaniem co czynią inne ogrodniczki i już do własnego wątku nie docieram.
Muszę się poprawić.

____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Gosiek33 10:11, 02 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Mam podobnie, więcej jestem u innych niż u siebie. Miło oglądać twoje rabaty. Szczędzisz trochę widoków rabat po przeróbkach
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
SylwiaBe 11:30, 02 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Mary napisał(a)
No nadążyć nie mogę z czytaniem co czynią inne ogrodniczki i już do własnego wątku nie docieram.
Muszę się poprawić.


No musisz się nie poprawić i koniecznie wstawiać więcej zdjęć .
Piękne masz te żurawki, a te zielone ono pod tą ciemną żurawką to co to za łono? takie kulkowe kępkowe cuś
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Mary 13:01, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Hihi ... to zielone kulkowe kępkowe coś to przycięte w kulkę oregano Aureum. Przed ścięciem było bardziej żółte i za kilka wróci do tego koloru.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 18:17, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Gosiek33 napisał(a)
Mam podobnie, więcej jestem u innych niż u siebie. Miło oglądać twoje rabaty. Szczędzisz trochę widoków rabat po przeróbkach

U innych też często jestem tylko w roli czytelnika i niektórzy może nawet nie wiedzą, że wiem co tam w trawie piszczy.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 18:30, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
W tym roku oprócz stokrotek kupionych na początku marca do ubiegłego tygodnia nie kupiłam żadnej rośliny. Był tylko obornik, kora, trochę nasion, półprodukty do oprysków itp. Nie byłam od początku marca w żadnym centrum ogrodniczym, bo ze względu na koronawirusa cała rodzina siedziała w domu.
W ubiegłym tygodniu kupiłam chryzantemy i czekam teraz na przesyłkę.
A jak w końcu pojadę do centrum ogrodniczego to z pewnością z pustymi rękami nie wrócę. Ale to musi jeszcze chwilę poczekać.

I pośrednio z tego wynika, że nic szczególnego się u mnie nie działo, bo nie było czego posadzić.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasya 18:48, 02 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41826
Mary napisał(a)
W tym roku oprócz stokrotek kupionych na początku marca do ubiegłego tygodnia nie kupiłam żadnej rośliny. Był tylko obornik, kora, trochę nasion, półprodukty do oprysków itp. Nie byłam od początku marca w żadnym centrum ogrodniczym, bo ze względu na koronawirusa cała rodzina siedziała w domu.
W ubiegłym tygodniu kupiłam chryzantemy i czekam teraz na przesyłkę.
A jak w końcu pojadę do centrum ogrodniczego to z pewnością z pustymi rękami nie wrócę. Ale to musi jeszcze chwilę poczekać.

I pośrednio z tego wynika, że nic szczególnego się u mnie nie działo, bo nie było czego posadzić.



No duzo cię przyjemności ominęło to fakt
Ale ile kasy w kieszeni zostało...
Ja w sumie tez od niedawna i kiła razy tylko na zakupy się wypuscilam...nie wytrzymałam no...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies