Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 14:55, 29 gru 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ogólnie na ogrodzie szaro i buro. Dzisiaj było słonecznie to zrobiłam mały obchód.

____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 14:59, 29 gru 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Chyba się Wam jeszcze nie chwaliłam że mój eMuś zrobił placyk z kostki pod wiatę do siedzenia. Zgodnie z zasadą jak facet mówi że zrobi to zrobi, nie trzeba mu co pół roku przypominać
Placyk trzeba jeszcze ładnie podsypać i wykończyć no ale w zasadzie to już jest.

____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
anabuko1 15:33, 29 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
BasiaLT napisał(a)
Moje ciemierniki na razie w pączkach.


Czyli,jeszcze trochę i będziesz cieszyć się ich kwiatami.
Moje przykrzył trochę śnieg
ale mnie ten śnieg cieszy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nowa12 19:23, 29 gru 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
W szoku jestem, że ci tak wszystko rośnie . A placyk jak malowany. Też bym chciała taką złotą rączkę w domu mieć .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BasiaLT 13:15, 30 gru 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Nowa12 napisał(a)
W szoku jestem, że ci tak wszystko rośnie . A placyk jak malowany. Też bym chciała taką złotą rączkę w domu mieć .

Agatko mój eMuś taką złotą rączką wcale nie jest. Brakuje mu umiejętności i chęci do takich prac. Kostkę nauczył się kłaść z konieczności. No i spuśćmy zasłonę milczenia na to, ile to trwało
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
basia3012 21:22, 30 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9452
BasiaLT napisał(a)
Chyba się Wam jeszcze nie chwaliłam że mój eMuś zrobił placyk z kostki pod wiatę do siedzenia. Zgodnie z zasadą jak facet mówi że zrobi to zrobi, nie trzeba mu co pół roku przypominać
Placyk trzeba jeszcze ładnie podsypać i wykończyć no ale w zasadzie to już jest.



Basieńko, nie znałam tej zasady. Uśmiałam się. No i zrobił. Zuch chłopak. Przekaż mu Basiu podziw ogrodowiskowych koleżanek. Placyk jest piękny. Jak pójdzie za ciosem to wiosną będziesz Basiu miała wiatę.

ps. a podsypać to se sama podsyp dasz radę, miotła, piach i pójdzie.
Basiu, ale masz fajnie, tyle jeszcze możesz posadzić roślin wokół placyku. U mnie już ciasno.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:25, 30 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9452
BasiaLT napisał(a)

Agatko mój eMuś taką złotą rączką wcale nie jest. Brakuje mu umiejętności i chęci do takich prac. Kostkę nauczył się kłaść z konieczności. No i spuśćmy zasłonę milczenia na to, ile to trwało


Ach, te chęci. A ściślej ich brak.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Milka 05:29, 02 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ciekawa jestem, jak zaaranżujesz miejsce przy placyku, aby do wiosny i zobaczymy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BasiaLT 08:10, 02 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Milka napisał(a)
Ciekawa jestem, jak zaaranżujesz miejsce przy placyku, aby do wiosny i zobaczymy

Irenko wszystko zależy na jaką altanę się zdecydujemy. Ale już teraz wiem że po bokach chciałbym dać hortensje i klematisy. Ale jak to będzie to okaże się "w praniu".
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AgataM 09:00, 02 sty 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Zdolny jest Twój Mąż..... Placyk perfekcyjny. Jak Mu się spodoba taka praca, to jeszcze wiele innych rzeczy Ci zrobi
Świetne miejsce wybrałaś, obok przepięknej brzozy.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies