Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogród miejski

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród miejski

Pluszakowa 21:40, 08 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Toszka ty to jesteś błyskawica a korzonek D do zdrewniałych może być bo mi z wiosny został?
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Toszka 21:54, 08 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
tak
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
gierczusia 11:28, 09 sie 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pluszakowa napisał(a)
Wspólność problemów pięknie powiedziane.

Tak bluszcz mi się podoba i jestem na niego zdecydowana na kawkę chętnie zapraszam po przeprowadzce, bo teraz w naszym mikro mieszkaniu już nie mogę. Ja już muszę się przeprowadzić. Nawet okien myć mi się już nie chciało. Umyłam i powiedziałam że ostatni raz.


Madzia
Przeca Tobie się ryć nie będziemy , jak Ty w trakcie zmian " zyciowych ".. potem , Kofffana a teraz do mnie zapraszam pisz na priva jak Ci pasuje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Pluszakowa 12:15, 09 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Oj gierczuś i chętnie przyjadę ale jeszcze chętniej zaproszę do siebie teraz mam zawsze coś, a obawiam się że to jeszcze nic i zacznie się dziać jak zaczniemy remont. Napisz czy przeszkadzałoby ci jakbym ewentualnie z dzieckiem przyjechała. bo ja to taka matka polka z dzieckiem przyrośniętym
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Efffa 18:05, 09 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Pozdrowionka Madzia, , spotkanko się szykuje z Elka, fajnie masz,
To tylko ja tak spotkania przekładam,ale nadrobimy Madzia
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Bogdzia 21:23, 09 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pluszakowa napisał(a)
Wspólność problemów pięknie powiedziane.

Tak bluszcz mi się podoba i jestem na niego zdecydowana na kawkę chętnie zapraszam po przeprowadzce, bo teraz w naszym mikro mieszkaniu już nie mogę. Ja już muszę się przeprowadzić. Nawet okien myć mi się już nie chciało. Umyłam i powiedziałam że ostatni raz.


Kiedy przeprowadzka?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pluszakowa 13:07, 10 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Efffa napisał(a)
Pozdrowionka Madzia, , spotkanko się szykuje z Elka, fajnie masz,
To tylko ja tak spotkania przekładam,ale nadrobimy Madzia

Na spotkania to są chęci i plany tylko czasu brak. Czytałam że jeździsz już autem, to może do mnie wpadniesz i coś doradzasz

Sosny już posprzątane?
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Pluszakowa 13:08, 10 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Bogdzia napisał(a)


Kiedy przeprowadzka?


Oby jak najszybciej a realnie to mam nadzieję że do października na urodziny M
____________________
Magda Mały ogród miejski!
gierczusia 22:16, 10 sie 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pluszakowa napisał(a)
Oj gierczuś i chętnie przyjadę ale jeszcze chętniej zaproszę do siebie teraz mam zawsze coś, a obawiam się że to jeszcze nic i zacznie się dziać jak zaczniemy remont. Napisz czy przeszkadzałoby ci jakbym ewentualnie z dzieckiem przyjechała. bo ja to taka matka polka z dzieckiem przyrośniętym

Maadziu dziecko mi nie przeszkadza też mom ino troszka większe jak tylko Twoje nie zamolestuje mojego kota ( bo nie widziałam jeszcze jak kot z małym dzieckiem współdziała ) a może po prostu najnormalniej zwieje....to nie ma najmniejszego kłopotu pisz na priva kiedy możesz , pöki jeszcze mam wakacje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Katkak 21:55, 11 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Madziu co do róży to może Pomponella? Jest śliczna, różowa i pachnie. Ale zapytaj Ewci z Doświadczalni. Ona się na nich dobrze zna. Podczytuje, że chcesz bluszcza. I ja służę pomocą . Mam nawet biało obrzeżonego jeśli reflektujesz . Powiedz tylko słowo .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies