Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 18:22, 17 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
Śliczne zdjecia, kazdy chce przezyc, nawet ta myszka ktorej nikt nie lubi i nie chce u siebie

u mnie trutka jest zakazana. A myszki ziarenka zbieraja z tych opadlych, ktore ptaki narozrzucaja.

Dzięki Tarcia
Ta myszka przychodzi się stołować cała zimę. Nie wyganiałam jej tylko uważałam aby drzwi tarasowych nie zostawić przypadkiem uchylonych Pani nie przyjmowała
Teraz pora pokazać inne dla niej miejsce
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:27, 17 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dzisiejszy meldunek:
Wszystkie róże przycięte, 3 świerki, 3 choiny kanadyjskie. Wyrównane na wysokość 16 tujek
Zakupy spożywcze sklep dostarczył, eM dostał smażonego kotleta
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 18:36, 17 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Moi dostali spaghetti. Dziś nic nie zrobiłam poza pracą zdalną i dodatkowym angielskim, przeprowadzonym online. Ciekawe doświadczenie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 18:53, 17 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
jolanka napisał(a)
Dzisiejszy meldunek:
Wszystkie róże przycięte, 3 świerki, 3 choiny kanadyjskie. Wyrównane na wysokość 16 tujek
Zakupy spożywcze sklep dostarczył, eM dostał smażonego kotleta


Znaczy się - popracowane .
Mnie też udało się dziś trochę podziałać, pogoda sprzyja.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 17:37, 18 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
tulucy napisał(a)
Moi dostali spaghetti. Dziś nic nie zrobiłam poza pracą zdalną i dodatkowym angielskim, przeprowadzonym online. Ciekawe doświadczenie

My bardzo lubimy spaghetii, dla mnie makarony pod każda postacią mogłyby być codziennie
Tylko wiesz, to jest taka przewrotna natura człowieka. Kiedy powiedziałam EMowi, że miąska nie ma w zapasie zamrażarkowym to o niczym nie marzył tylko o tym aby na talerz przypelzło

Ja pracuje cały czas zdalnie ale przynajmniej nie mam dzwonków i tego ogromnego hałasu, zaczyna mi się podobać, nikt mi nie marudzi ...
Angielski mi odwołali, szkoda, bo chętnie online tez bym popracowała
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:39, 18 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)


Znaczy się - popracowane .
Mnie też udało się dziś trochę podziałać, pogoda sprzyja.

Ba
U Ciebie widziałam, aż miło popatrzeć. Pomocnik by mi się przydał
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:52, 18 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Fajne mam te moje sąsiadki. Dzwonią z pytaniami czy czegoś nie potrzebujemy, czy wszystko mamy.
Dobrze jest mieć świadomość, że można na kogoś liczyć w trudnych sytuacjach.

Zawsze tak było w historii, ze trudne sytuacje wyzwalały w ludziach skrajności, teraz tez to widać. Z jednej strony wspaniałe zachowania altruistyczne, chęć pomocy, organizowanie jej itp a z drugiej ... o tej drugiej nie będę pisać

Pogoda dzisiaj piękna, trochę znowu popracowałam w ogrodzie ale dopiero po obiedzie bo całe przedpołudnie pracowałam online. Ciekawych umiejętności muszę uczyć się, jak uczyć po kabelku
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 19:49, 18 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
Jola
te fotki ptaszkowe cudooo

fajnie mieć takich sąsiadów ,co zapytają ,pomogą w razie potrzeby ...to przywraca wiarę w ludzi

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnnaCh 19:52, 18 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jola czy Ty jesteś nauczycielem? Mój M już od dwóch dni siedzi i przygotowuje jakąś specjalną platformę do nauki on-line
Ja od poniedziałku zdalnie przez tydzień
A makaron też uwielbiamy pod każdą postacią ze wszystkim
Jasio na feriach jak byliśmy przez tydzień jadł makaron z pesto i frytki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Alicja169 23:40, 18 mar 2020


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Jolu, nie nadrobiłam jeszcze zaległości w Twoim ogrodzie, ale stwierdzam że jesteś ornitologiczną artystką
Cudne są te ptaszęta, ale i poidełko urodziwe. U mnie też są ciekawe ptasie sceny, ale nie mam dogodnych warunków do robienia fotek.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies