Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

mrokasia 20:17, 14 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja pownosiłam z eMem wszystko do garażu. Ale nie wiem czy potrzebnie bo zamiast zapowiadanych 6 stopni mrozu ma być 3 czy 4. Pewnie nic by się roślinom nie stało. Ale nic nie okrywałam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 20:18, 14 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jolu, spokojnie, będzie dobrze. Mnie dzisiejszy dzień naładował akumulatory, jakoś mi lepiej na duszy.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 21:33, 14 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
jolanka napisał(a)

Oj, rzeczywiście, u Ciebie to jeszcze poważniejsze A chociaż radzi sobie jakoś sama?
na tyle na ile jest to możliwe. Ja jej robię zakupy, z domu ma nie wychodzić. Odwiedziny zakazane. Ma kota i telewizor. Da radę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anpi 22:17, 14 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Nieciekawy czas nastał i jeszcze ta pogoda dzisiejsza nie nastrajała optymistycznie. Ja też nic dziś nie zabezpieczyłam przed ewentualnym mrozem. Ogrodówki mam jeszcze nie odkryte, więc może dadzą radę
I my trzymajmy się jakoś, nie dajmy się lękowi o przyszłość!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosiek33 07:00, 15 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)
Ja pownosiłam z eMem wszystko do garażu. Ale nie wiem czy potrzebnie bo zamiast zapowiadanych 6 stopni mrozu ma być 3 czy 4. Pewnie nic by się roślinom nie stało. Ale nic nie okrywałam.


O 5 rano było -10C
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 07:42, 15 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
O 6 rano miałam -9 wrrrr
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:10, 15 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magleska napisał(a)
Jolu ….ja też najchętniej przespałabym ten czas ….ech....


u mnie na- szczęście- cały czas sprawdza się ciężka praca-odwraca moją uwagę i pozwala na chwilę wyłączyć myślenie …

a teraz forum i też skupiam się na czytaniu

U mnie to chyba nawarstwiło się i zmęczenie po remoncie w domu. Jeszcze nie zdążyłam wszystkiego ogarnąć a tu nowe zmartwienia. Bardzo potrzebny był mi jakiś wyjazd odpoczynkowy a tu nic z tego
Może pogoda pozwoli trochę popracować w ogrodzie bo inaczej to kicha.
To myślenie Madziu czasami jest chyba niepotrzebne
Buziaki, jakosik będzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:14, 15 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Ja pownosiłam z eMem wszystko do garażu. Ale nie wiem czy potrzebnie bo zamiast zapowiadanych 6 stopni mrozu ma być 3 czy 4. Pewnie nic by się roślinom nie stało. Ale nic nie okrywałam.

Doniczki pownosiłam a reszty nie okrylam a tu o 6 rano było -9 na ścianie od sąsiadów z betonowym płotem. Tam jest zacisznie bo za domem. Na bank w niższej części ogrodu od drogi było więcej

Kurcze, najwyżej trochę podmarznie. Korzeniom nic nie będzie, odbiją. Trudno.A jak u Ciebie było?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:16, 15 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
Jolu, spokojnie, będzie dobrze. Mnie dzisiejszy dzień naładował akumulatory, jakoś mi lepiej na duszy.

Ja tez tak chcę Asia, będzie lepiej tylko chciałoby się od razu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:18, 15 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
na tyle na ile jest to możliwe. Ja jej robię zakupy, z domu ma nie wychodzić. Odwiedziny zakazane. Ma kota i telewizor. Da radę.

Kota to my będziemy niedługo miały, wszystkie
Myślę, ze nasze Panie rozumieją sytuację i nic złego się nie stanie tfu, tfu, tfu przez lewe ramię
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies