Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

sylwia_slomc... 21:24, 08 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Wiosna ładna i ptaszorki super
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 21:36, 08 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Jolcia, masz trochę tych wiosennych kolorków, nawet jeśli trzeba dla nich zaglądać pod krzaki . I skrzydlatych gości tyłu . Jak tylko to wariactwo minie melduję się u Ciebie!

Kasia, następnym razem nie ma mowy o przekładaniu spotkań, prawda?
Wariactwo musi minąć. Oby szybciej niż wolniej
Wiosna pomalutku idzie. Może to i dobrze, bo będę miała wiećej czasu na jeszcze kilka przesadzanek.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
galgAsia 21:37, 08 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jolu, jest dobrze, jest ładnie
A szpaki na plaży to czadzior
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
jolanka 21:39, 08 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Uwielbiam rudziki! A szpak niesamowity.

Rudziki przypominają mi „baletnice” na tych cieniutkich nóżkach i jeszcze ten śliniaczek, aż chce się pogłaskać po brzuszku
Szpaki rzeczywiście zrobiły mi cudne widowisko, 3 sztuki ich było.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:40, 08 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wiosna ładna i ptaszorki super

Wiosenka na razie Pani Wiosna za progiem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:41, 08 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
Jolu, jest dobrze, jest ładnie
A szpaki na plaży to czadzior

Wyobraziłam sobie te szpaki na leżakach z drinkiem z parasolką
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 21:49, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Jolu ….teraz taki trudny czas...znowu .. ….mi ogród i tyranie w nim jak narazie zawsze pomaga ….oby jak najdłużej ….

fotki śliczne -ptaszków opalających się zazdroszczę -moje ,jak perszingi przelatują ,przysiądą i nawet nie zdążę ich uwiecznić

a ogród i z podłogi i całościowo wygląda pięknie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Helen 22:11, 08 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Piękne masz nasadzenia, nawet bez kolorków. O ptakach już nie wspominam, dziewczyny wszystko napisały.
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 22:15, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Bardzo ładnie masz w ogrodzie, ptaszki śliczne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anpi 22:35, 08 kwi 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Świat zwolnił i my jakoś z nim...Myślałam, że nadrobię tyle rzeczy na które nie było czasu, a teraz jak mam czas a wiele rzeczy wydaje się nie istotnych i zapał jakby mniejszy... ale trzeba się jakoś przemóc i coś zacząć robić- wpada się wtedy w wir pracy... A w ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia...
Dobrze, że pogoda teraz piękna i można zachwycać się coraz większą ilością kolorów w ogrodzie, choć na razie z pozycji żaby faktycznie najlepiej
Ale u Ciebie i drzewa już kwitną, więc nie narzekaj
U mnie o tej porze to berberysy, żurawki, Turzyce Ewergold i oczywiście ciemierniki dodają koloru. Może pomyśl co wcisnąć jeszcze tam gdzie brak Ci teraz koloru. Bo na cebulowe wiosenne to z roku na rok coraz mniej można liczyć, a ciągle dokupywać...!? Krokusy jeszcze warto, ale one wiadomo już o tej porze w przekwicie.
Fajnych masz ogrodowych skrzydlatych gości, przyglądanie się im i słuchanie też daje radość Cieszmy się z drobiazgów , by nie dać się smutkowi!
Pozdrawiam Jolu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies