Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 14:14, 25 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mnie się wreszcie dzisiaj dopiero udało pocykać jakieś ptasie fotki, jaki kiedyś znajdę dłuższą chwilkę na zgrywanie to pokażę, ale złapałam tylko sikory i wróble

No to będę czekać aż pokażesz
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:15, 25 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Czy u Was krety też ryją? U mnie masakra, znowu wypowiadają mi wojnę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 15:25, 25 sty 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
Jola piekne Twoje ptaszki, ja ze swoimi sie juz pozegnalam w sobote. Dzieciol nawet przylecial i postukal na pozegnanie. Troche żal ale nowi maja karmniki napelniac.

Tu gdzie teraz tymczasowo mieszkam tez jest troche ptakow, widze u sasiadow ze karmniki sa i czasem na plocie jakis skrzydlaty sie pojawia. Zostalo mi troche ziarna to zamowie karmnik i niech tez u mnie maja stolowke. Ale to nie to co w poprzednim. Odliczam dni do czerwca kiedy zacznie sie budowa (oby PNB do tego czasu bylo). Wiosna zaczne porzadki na nowej dzialce. Niestety musze wyciac kilka drzew kolidujacych z domem. Staralm sie umiejscowic budynaek tak bym ja byla zadowolona i by wycinki bylo jak najmniej. Na pewno kazdy naroznik i taras bedzie mial swoja kepke brzoz tak udalo mi sie wpasowac. Tam jest duzo ptakow, wiec nie bede ryczec.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 09:12, 26 sty 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
jolanka napisał(a)
Wczoraj spotkała mnie cudowna ptasia niespodzianka. Po raz pierwszy (albo wcześniej nie widziałam ) zawitał do karmnika JER. Poczytałam, że jest dość płochliwy i nawet obecność innych ptaków mu przeszkadza. Jest piękny



Oj super !
Taki zimowy rarytas

Ja zacznę żyć dopiero jak będzie widno jak wstaje rano
Akumulatory mam rozładowane
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ewik 10:24, 26 sty 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Co za cudenko , a i karmnik fajny .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
malgorzata_s... 17:37, 26 sty 2022


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Joluś też uściski i pozdrowienia zostawiam U mnie sporo śniegu to nie widzę czy krety ryją. Zwykle nie mam na szczęście
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jolanka 19:12, 26 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
Jola piekne Twoje ptaszki, ja ze swoimi sie juz pozegnalam w sobote. Dzieciol nawet przylecial i postukal na pozegnanie. Troche żal ale nowi maja karmniki napelniac.

Tu gdzie teraz tymczasowo mieszkam tez jest troche ptakow, widze u sasiadow ze karmniki sa i czasem na plocie jakis skrzydlaty sie pojawia. Zostalo mi troche ziarna to zamowie karmnik i niech tez u mnie maja stolowke. Ale to nie to co w poprzednim. Odliczam dni do czerwca kiedy zacznie sie budowa (oby PNB do tego czasu bylo). Wiosna zaczne porzadki na nowej dzialce. Niestety musze wyciac kilka drzew kolidujacych z domem. Staralm sie umiejscowic budynaek tak bym ja byla zadowolona i by wycinki bylo jak najmniej. Na pewno kazdy naroznik i taras bedzie mial swoja kepke brzoz tak udalo mi sie wpasowac. Tam jest duzo ptakow, wiec nie bede ryczec.

No to zamknęłaś kolejny etap, pewnie na wzdychaniu się nie skończyło. Mnie zawsze jest smutno kiedy coś zmieniam. Z jednej strony cieszę się na zmiany ale z drugiej zawsze żałuję tego, co zostawiam. Najlepiej by było aby zjeść ciastko i mieć ciastko No cóż, tak dobrze to niestety nigdy nie ma, ale ……

Znając Ciebie, na pewno „skusisz” teraz ptaszorki do odwiedzin a w przyszłym roku to na bank postawisz karmniki już na nowej posesji.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:14, 26 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)


Oj super !
Taki zimowy rarytas

Ja zacznę żyć dopiero jak będzie widno jak wstaje rano
Akumulatory mam rozładowane

Hej, hej, śpiochu
Kasia, rada jest jedna. Musisz wstawać później
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:16, 26 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ewik napisał(a)
Co za cudenko , a i karmnik fajny .

Ten karmnik to część czegoś, o czym nie mam pojęcia, kupione na „starociach” . Też mi się podoba
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:17, 26 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Joluś też uściski i pozdrowienia zostawiam U mnie sporo śniegu to nie widzę czy krety ryją. Zwykle nie mam na szczęście


U mnie niestety codziennie wiećej kopców. Muszę coś zrobić bo do wiosny ogrodu nie poznam,
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies