Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 18:57, 22 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Taki biały to ja lubię

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:01, 22 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Niby zimna, zimno, śnieżnie a krety buszują. Chciałam zobaczyć czy ciemierniki "coś" puszczają a zobaczyłam kilka sporych kopców. Zrył mi dwie rabaty, kilka bylin chyba nie przeżyje tej wizyty. Jak mu się chce w taką pogodę?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 19:26, 22 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81725
Ale masz dużo ptactwa, które ciężko spotkać u nas Jer przepięknie zapozował, ale i Ty wykazałaś się sporym refleksem i świetnym okiem jak zawsze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Tess 19:29, 22 sty 2022


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Przecudny ten jer.
Przyszłam w odwiedziny.
Kwiatków i ptaszków to się spodziewałam, ale klubu nie.
Można dołączyć?

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
jolanka 20:06, 22 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale masz dużo ptactwa, które ciężko spotkać u nas Jer przepięknie zapozował, ale i Ty wykazałaś się sporym refleksem i świetnym okiem jak zawsze

Sylwia, kiedy zauważyłam go w karmniku, to prawie bez ruchu uruchamiałam aparat i myślałam tylko o tym, aby nie odfrunął. Przyznaję, że miałam szczęście. Te zdjęcia były robione w odstępach kilku godzin bo przyleciał po raz drugi. Może kumpli zaprosi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:08, 22 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Tess napisał(a)
Przecudny ten jer.
Przyszłam w odwiedziny.
Kwiatków i ptaszków to się spodziewałam, ale klubu nie.
Można dołączyć?



Cieszę się, że wróciłaś
Karta członkowska już wysłana
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gruszka_na_w... 20:19, 22 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Jer miał bardzo elegancką miseczkę. Na jej tle prezentował się nad wyraz elegancko.
Ostatnio czytałam artykuł o noclegowniach ptasich podczas zimy. W jednej budce lęgowej nocowało kilkadziesiąt strzyżyków.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 20:34, 22 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jer miał bardzo elegancką miseczkę. Na jej tle prezentował się nad wyraz elegancko.
Ostatnio czytałam artykuł o noclegowniach ptasich podczas zimy. W jednej budce lęgowej nocowało kilkadziesiąt strzyżyków.

Pewnie dlatego przyleciał do mnie, na zwykły karmnik by nie poleciał, elegancik jeden
Wiem, że ptaki wybierają budki lęgowe jako zimowe hotele ale kilkadziesiąt? Widok musiał być niesamowity. Strzyżyki są malusieńkie ale jednak to duży wyczyn. Chciałabym to zobaczyć
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:40, 22 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
To tak sikorkowo na wesoło

Szukam, szukam....



A tu cię mam



Dla mnie też zostawiłaś ?

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
malgorzataka... 21:05, 22 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Jola no nie mogłam nie zareagować na tak cudowne zdjęcia bywalców Twojego ogrodu--masz sprawne oko no i goście nietuzinkowi--też fotografuję ptaki w swoim ogrodzie ale jakoś nieudolnie--wczoraj również miałam rzadkiego gościa.
Pozdrowienia zostawiam
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies