Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

mrokasia 14:18, 21 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Do mnie też przyszły rękawiczki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mirka 14:47, 21 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Gdzie wy te rękawiczki zamawiajcie? No HIT to się jakiś na O zrobił
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
jolanka 15:02, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mirka napisał(a)
Gdzie wy te rękawiczki zamawiajcie? No HIT to się jakiś na O zrobił

Mireczko, piszę z tabletu więc nie potrafię wkleić linka. Wejdź na wątek : Magary Dramaty z Rabaty. Na stronie 42. Tarcia podała link do strony z rękawicami.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:03, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Do mnie też przyszły rękawiczki .

I co, dobre na Ciebie? Na razie są mocno dopasowane ale chyba powinny się ciutyńkę rozciągnąć. Tarcia potrzebna
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 15:08, 21 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
jolanka napisał(a)

I co, dobre na Ciebie? Na razie są mocno dopasowane ale chyba powinny się ciutyńkę rozciągnąć. Tarcia potrzebna

Przymierzałam na szybko w samochodzie
Faktycznie dopasowane, ale chyba będą ok, nie obciskają. Tez wzięłam s/m.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 16:13, 21 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Ja się pocieszam, że po praniu się skurczą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
nicol21 16:37, 21 lut 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Ohhhh biedna Ty! Uważaj na siebie bo ja w połowie stycznia miałam omikron, a w lutym złapałam grypę. Niestety przeszłam ją mocno, mocniej niż covid, a grypy chyba nigdy nie miałam. W trakcie była masakra, a i po wcale szybko do siebie nie doszłam. Po nadal mam to uczucie zmęczenia, ciężkości, braku skupienia.... i to już ponad tydzien trwa!

Z ogrodem nie ma co się spieszyć, poczeka. Zwłaszcza jak tak mocno wieje!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
jolanka 18:45, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magara napisał(a)
Ja się pocieszam, że po praniu się skurczą
ja zamówiłam 2 pary, jedną (L) dla eMa i te mam na początku rozciągać, bo dla niego są tylko, tylko Dla mnie (M)- po nałożeniu nówki są ok więc jeśli się jego skurczą to będę miała 2 pary
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:48, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
nicol21 napisał(a)
Ohhhh biedna Ty! Uważaj na siebie bo ja w połowie stycznia miałam omikron, a w lutym złapałam grypę. Niestety przeszłam ją mocno, mocniej niż covid, a grypy chyba nigdy nie miałam. W trakcie była masakra, a i po wcale szybko do siebie nie doszłam. Po nadal mam to uczucie zmęczenia, ciężkości, braku skupienia.... i to już ponad tydzien trwa!

Z ogrodem nie ma co się spieszyć, poczeka. Zwłaszcza jak tak mocno wieje!

Biedne MY
współczuję Ci kolejnego choróbska. Organizmy po zakażeniu koronką są wyczerpane więc łapią każde świństwo. Musimy dbać o siebie. Pozdrowionka
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:52, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
W poszukiwaniu wiosny wypuściłam się wreszcie do ogrodu. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona.

Mój pierwszy oczar - Diana - pięknie kwitnie. Będę musiała go przesadzić bo zasłania go świerk Globosa a wart jest wyeksponowania:
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies