Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 17:48, 23 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Agatorek napisał(a)
Piękne masz zwiastuny wiosny. Już takie wypasione .

Do mnie rękawiczki przyjadą dziś

Niewiele tego zielonego jeszcze ale cieszy, od razu chce się coś porobić, pogrzebać, prawda?
Byłam unCiebie i już wiem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:50, 23 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Napia napisał(a)
Piękne oczary ale furorę robią rękawiczki Idę obejrzeć

Haha, normalnie głupawka rękawiczkowa nas dopadła, ale fajna

Oczara mam tylko jednego ale chyba się skuszę aby jeszcze dokupić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:09, 23 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ktoś pisał, że nie posadził cebulek jesienią. Ja dzisiaj znalazłam w garażu dwie paczki z cebulami czosnków, spadły za szafkę. Ciekawa jestem co będzie jak je teraz posadzę, nawet nie są wysuszone
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anpi 18:24, 23 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Najwyżej trochę później zakwitną Może posadź do doniczki, to w cieplejszej ziemi szybciej puszczą korzonki.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 18:33, 23 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Jolu potrzebuję podpowiedzi, szukam iglaczka, takiego o kolumnowym, czy stożkowym pokroju, na rabatę przed domem tam gdzie mam same zimozielone.
Może Ty, albo ktoś z zaglądających coś ciekawego podpowie.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
jolanka 18:45, 23 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anpi napisał(a)
Jolu potrzebuję podpowiedzi, szukam iglaczka, takiego o kolumnowym, czy stożkowym pokroju, na rabatę przed domem tam gdzie mam same zimozielone.
Może Ty, albo ktoś z zaglądających coś ciekawego podpowie.

Aniu, a może świerk Cupressina.? Beata wie gdzie są (albo były). Kupowałam wtedy, kiedy byłyśmy razem u Ciebie. I widziałam je jeszcze w Młynkach u Braci Dębskich.
A czosnki posadzę rzeczywiście do doniczek, zobaczymy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anpi 19:49, 23 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Obawiam się że szybko rośnie i po 10 latach osiąga 4 m., Ciekawe jak się zachowuje jakby go ciąć aby nie przekroczył wys. 2m.,na niedużej rabacie mi potrzebny.
Wypatrzyłam przy okazji świerk Fastigiate, ciekawe czy ktoś ma?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 20:00, 23 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
jolanka napisał(a)

Bo to dziadostwo jest nieprzewidywalne. Musicie zadbać o syna, w tym wieku kłopoty kardiologiczne to bardzo poważna sprawa. Oczywiście w każdy wieku jest to problem ale kiedy mówi się o młodym człowieku, który jedyne co zrobił to zaraził się wirusem to naprawdę można być wściekłym

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 20:01, 23 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7285
mialam świerka Cupressina, sa super, dosc szybko rosna a nie rosna wielkie. jesli ktos lubi niebieskawe swierki to polecam Iseli Fastigiate - bezproblemowe i tez dosc szybko rosnie jak na swierka docelowo ma niewielkie gabaryty, polecic jeszcze mogę świerka Inversa, pkroj ma płaczacy i to ty decydujesz kiedy skonczyc podwiazywanie przewodnika - uwielbiam Inversy. Mialam tez swierki Columnaris, bardzo waskie, szybko rosna wiec trzeba w pewnym momencie powiedziec stop i przyciac przewodnik, sa piekne. Kazdy z nich bezproblemowy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 20:07, 23 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7285
Jolu a w ogole to u Ciebie juz tak wiosennie w ogrodzie, pokazuja sie roslinki, slonko oswietla, cudo. U mnie koncza chlopaki ogrodzenie, jutro siatka lesna na froncik przyjdzie i mezus chce zmontowac. Wtedy zamowie taki domeczek z tworzywa i zaczne juz powoli dlubanki w ogrodzie, musze przed budowa poprzesadzac zadolowane przez mezusia drzewka i krzewy no i poupychac to co ostatnio pozamawialam bedąc rozżaloną
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies