Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

TAR 20:35, 23 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Jola zapraszam serdecznie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 20:42, 23 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
Jola zapraszam serdecznie

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Agatorek 20:48, 23 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Fantastyczne poprawiacze nastroju

Ta róża w bodziszkach jest cudowna. To pashmina?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 22:10, 23 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Kiedy się ogląda te Twoje poprawiacze nastroju, to trudno uwierzyć, że świat może być aż tak kolorowy.
Bodziszek z Edenką - mniam, mniam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 00:05, 24 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Edenka była moim drugim typem
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 07:17, 24 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
jolanka napisał(a)
Poprawiamy sobie nastrój?

[im


Tak, poprawiaj nastrój choć nie wiem czy to pomoże na długo.
Świat zwariował
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 07:53, 24 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
Miałam napisać dokładnie to samo co April.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
jolanka 08:24, 24 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dziewczyny, to nie świat zwariował, to ludzie zwariowali. Od rana śledzę doniesienia i jestem przerażona. Nie może mi się pomieścić w głowie, że są jeszcze ludzie, którzy myślą, mówią i działają jak ten p…y P. I że wielu w to wierzy i to popiera. Praktycznie żadne racjonalne myślenie, przewidywanie, działanie, żadne odwoływanie się do wyższych wartości czy jak to mówił prof. Bartoszewski do zwyczajnego poczucia przyzwoitości tam po prostu nie istnieje. A mówienie o prawach, zasadach, traktatach to okazuje się być tylko żartem. W tym miejscu chciałam napisać inaczej ale ugryzłam się w język bo może nie wypada używać słownictwa, które w oficjalnych słownikach nie istnieje.
Ja niestety znam dobrze historię, uczyłam jej przez wiele lat i nie chciałabym aby sprawdziło się powiedzenie, że historia kołem się toczy. I uczyłam też młodzież etyki. I co? Ano nico, niestety, nie uczymy się na błędach innych i nie stajemy się lepsi ucząc się od innych

A te piękne róże w bodziszkach to Pashminy, chciałabym aby rzeczywiście poprawiły nastrój ale….
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Basieksp 09:10, 24 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
A za oknem świeci słońce, ale tak jakoś niewiele radości z tego
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 11:41, 24 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
No właśnie, dlaczego dla ludzi nie jest najważniejsze słońce, uśmiech, spokój,radość, ogólnie mówiąc Miłość, ciągle człowiekowi czegoś mało...
Nam to przynajmniej tylko kolejnego kwiatka,końskiej kupy i wygodnych rękawiczek No dobra...kolejnej rabatki, kolejnego kawałka ziemi...ale nie kosztem sąsiada...tylko czy aby na pewno...???
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies