Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 18:55, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474


Wiśnia japońska Koyou No Mai:



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:59, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ubiegłoroczne tulipany jakoś przypadkowo nie wykopane w porównaniu z tymi, które sadziłam jesienią:





Kilka róż wygląda tak, jakby miały zamiar zabierać się za kwitnienie



Zaskoczył mnie bodziszek żałobny:

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:01, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ciemierniki w różnym stadium:

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:03, 21 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
I takie różności pokazujące, że wiosna zbliża się naprawdę dużymi krokami :

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 21:15, 21 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Jola uważaj nie chacharz tak zaraz po covidzie bo moje dziecko przeszło covid wtedy co my i najlżej, jedyny objaw zatoki, a okazało się, że ma bardzo poważne powikłanie kardiologiczne teraz po covidowe.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:12, 21 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
jolanka napisał(a)
ja zamówiłam 2 pary, jedną (L) dla eMa i te mam na początku rozciągać, bo dla niego są tylko, tylko Dla mnie (M)- po nałożeniu nówki są ok więc jeśli się jego skurczą to będę miała 2 pary

Widzę, że przyszłościowo myślisz
Też miałam plan, żeby dla małżonka zamówić ale spotkałam się z kategorycznym NIE, więc Księcia Pana na siłę nie uszczęśliwiam Mówi, że wystarczą mu cellfasty (swoją drogą są naprawdę fajne ale małych rozmiarów nie znalazłam nigdzie).
Ja w tych TARciowych mam luzy w palcach co będzie utrudnieniem przy pracach drobnych, ale Ania pisała, że trochę się zbiegną w praniu - przyszłość pokaże

Oczary piękne

Uważaj na siebie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 10:47, 22 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Piękne masz zwiastuny wiosny. Już takie wypasione .

Do mnie rękawiczki przyjadą dziś
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Napia 19:05, 22 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękne oczary ale furorę robią rękawiczki Idę obejrzeć
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
jolanka 17:39, 23 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jola uważaj nie chacharz tak zaraz po covidzie bo moje dziecko przeszło covid wtedy co my i najlżej, jedyny objaw zatoki, a okazało się, że ma bardzo poważne powikłanie kardiologiczne teraz po covidowe.

Bo to dziadostwo jest nieprzewidywalne. Musicie zadbać o syna, w tym wieku kłopoty kardiologiczne to bardzo poważna sprawa. Oczywiście w każdy wieku jest to problem ale kiedy mówi się o młodym człowieku, który jedyne co zrobił to zaraził się wirusem to naprawdę można być wściekłym
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:47, 23 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Magara napisał(a)

Widzę, że przyszłościowo myślisz
Też miałam plan, żeby dla małżonka zamówić ale spotkałam się z kategorycznym NIE, więc Księcia Pana na siłę nie uszczęśliwiam Mówi, że wystarczą mu cellfasty (swoją drogą są naprawdę fajne ale małych rozmiarów nie znalazłam nigdzie).
Ja w tych TARciowych mam luzy w palcach co będzie utrudnieniem przy pracach drobnych, ale Ania pisała, że trochę się zbiegną w praniu - przyszłość pokaże

Oczary piękne

Uważaj na siebie

A co? Muszę o sobie pomyśleć
Mój takie gadżeciki ta bardzo lubi. Nie myśl, ze chodzi mu o pomocną dłoń w robotach ogrodowych, w takich łeleganckich się poparaduje, drewno do kominka poprzekłada

Dla mnie te Tarciowe są ok, oczywiście, do takiego drobnego pielenia to niekoniecznie są wygodne ale do wszelkich innych prac wydają się bardzo fajne. Zobaczymy w praniu

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies