Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 23:03, 08 lut 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mala_Mi napisał(a)

Na nasz klimat on niezbyt się nadaje, może przemarzać

Iwonko, co mi się upierniczyło, ze ty jesteś z południa Polski?

Moja kota nie przychodzi na żadne zawołanie, chyba że na dźwięk lodówki..

Aniu, u Was cieplej,a u mnie daje radę. Może to dobra odmiana tej irgi? Tylko ja mam bezimienną...
Co do miejsca - północ u mnie. Środek między Bydgoszczą i Gdańskiem, i Toruniem
Moja kota wlazła na drzewo, kusiłam jego jedzonkiem, hi, hi. I patrzyłam z przerażeniem, czy na pewno wie, jak zejść z drzewa Na szczęście koty spadają na 4 łapy ;D
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:05, 08 lut 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)

Mi w tym roku nie chce się siać stipy. Jak się sama wysieje, to dobrze, jak nie to nie. Chyba potrzebuję zmian

Ewuniu, posiałam w dwa pojemniki. Zobaczymy, co z tego będzie... Oby nie przelać U ciebie ogród japoński będzie
____________________
Ogródek Iwony II
06:15, 09 lut 2018
Iwonko mogą być buki, rozważyłabym jeszcze bukszpan, bo wiecznie zielony i masz go w ogrodzie. Jeśli nie boisz się chorób grzybowych
Anda 08:05, 09 lut 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Dobrze będzie z bukami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
leon60 08:22, 09 lut 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Iwk4 napisał(a)
Ostatecznie decyduję się na buka. Ewa, pomogłaś mi podjąć decyzję. I niby nic nie powiedziałaś, hi, hi.

bardzo dobra decyzja !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Iwk4 10:11, 09 lut 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
MonikA napisał(a)
Iwonko mogą być buki, rozważyłabym jeszcze bukszpan, bo wiecznie zielony i masz go w ogrodzie. Jeśli nie boisz się chorób grzybowych

Moni, zbyt wolno będzie rósł. Zbyt nisko. No i ten grzyb, gdyby za jakiś czas wpadł, żal by bylo...
____________________
Ogródek Iwony II
tulucy 10:26, 09 lut 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Iwonko okryłam je ciut, bo to takie mikrusy z jesieni, reszty chochli nie okryłam.

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Monia81 10:35, 09 lut 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Bardzo fajny wybór, żywopłot bukowy fajnie wpasuje się w to miejsce, ja próbuję eMusia przekonać do żywopłotu grabowego, może mi się uda
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
tulucy 10:36, 09 lut 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
A jeszcze miałam napisać, że ptaszki się przyzwyczają do kota i wrócą. Mój potrafi w karmniku siedzieć (mieści się ledwo).
Ja się staram mu tłumaczyć, że na ptaki się nie poluje. Ponoć koty rozumieją co się do nich mówi równie dobrze jak psy, tylko nie mają potrzeby stosowania się do tego.
Nieskromnie napiszę, że mój kot (i poprzedni i obecny) się słucha - wie, czego nie wolno i tego nie robi. U mnie po szafkach w kuchni czy stole nie chodzi, a u cioci pomyka równo, bo tam mu pozwalają.
Ptaków mi nie przynosi, tylko myszy za co jest wychwalanie w niebogłosy.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
lojalna_ 10:38, 09 lut 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Żywopłot bukowy! !! Tylko oblizac się pozostaje
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies