Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 16:54, 14 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kupiłam różę Home&Garden - podobała mi się ona u Kasi_CS. Do tego 2 hortensje zamiast 2 innych, które od 2 lat nie raczyły zakwitnąć i które chyba w związku z tym trafią do donic. Do tego molinię, zawilca Serenade i bluszcz do donicy wiszący, sercowy. Najbardziej podobają mi się hortki. Baby Lace i Be Happy. Są boskie. Ażurowe. Takie lubię coraz bardziej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 17:46, 14 sie 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jak Twoja Wim's Red w tym roku?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 17:56, 14 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gosiu, Wim's u mnie co roku jest okazała. W tym musiałam wręcz kilkanaście kwiatów ściąć do wazonu bo jest za duża. Ale jeszcze nie ma w pełni bordowego przebarwienia. Góra jest jaśniejsza, dolne kwiaty powoli się przebarwiają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Juzia 17:59, 14 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38726
O! Fluorescencyjna hakonka!


W nocy też świeci?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 17:59, 14 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Ty jeszcze kupujesz, Mrokaśka kupuje, a ja dzielnie się trzymam
Fajne hortki. Pokaż jak posadzisz.
Czytam że ściankę robicie, to potem jakaś bibka na opicie potrzebna, żeby się dobrze trzymało
Będziesz dosadzała tulipany czy masz już dość?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 18:09, 14 sie 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Gosiu, Wim's u mnie co roku jest okazała. W tym musiałam wręcz kilkanaście kwiatów ściąć do wazonu bo jest za duża. Ale jeszcze nie ma w pełni bordowego przebarwienia. Góra jest jaśniejsza, dolne kwiaty powoli się przebarwiają.


Czyli podobnie wygląda, spóźniona w stosunku do ubiegłego roku i ma nie tyle wielkie kwiatostany co bardzo grube pędy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 18:14, 14 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Juzia, to zwykła All Gold )

Jola, na ściankę na razie przymiarki są, malowanie słupków. Może jutro rano popracujemy bo dziś stanowczo za gorąco. Meble na tyle wymieniam. Może i te metalowe ładnie na zdjęciach wyglądają ale kłócą mi się z całą koncepcją i są mega niewygodne na dłużej. Dlatego zmiana będzie. Na razie stół kupiłam lepszy i pasujący do ścianki i parasola
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:18, 14 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gosiek33 napisał(a)

Czyli podobnie wygląda, spóźniona w stosunku do ubiegłego roku i ma nie tyle wielkie kwiatostany co bardzo grube pędy
ja ją na wiosnę mocno cięłam. Kwiatostany ma duże, większe niż 2x dłoń. Ona po prostu ma już z 8 lat.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:39, 17 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Pragnę donieść, że cebulki pojawiły się w sklepie na B z kropkami. Na razie słaby wybór ale już coś jest. Zakupiłam kilka paczek mieszanki van Ejików w kolorze Pink
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:22, 22 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
5 godzin wczoraj i dziś praktycznie cały dzień z przerwami na posiłki i wizytę Aprilka. Ogarnęłam większość ogrodu. Przycięłam i przekopałam, tetrisy porobiłam, to co mogę to dzielę, nawet trawy. Żeby było śmieszniej to trawy podzielone i posadzone w ubiegłym roku na jesieni wszystkie żyją a podzielona rozplenica na wiosnę nie dała rady. Zostały mi do ogarnięcia 3 rabaty. Jeszcze ze 2 dni roboty. Czy praca w ogrodzie kiedyś się kończy???
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies