Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

April 09:15, 23 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Inka, dzięki za skrzynię roślin
Poza tojeścią, bo jej masa, resztę już posadziłam Muszę cyknąć fotkę może ktoś rozpozna tą roślinkę na biało kwitnącą. Wygląda bardzo fajnie, posadziłam razem z carexami. Będzie eksperyment co do miejscówki, najwyżej będę przesadzać. Dołożę do tego żurawki Chantilly, zielone, kwitnące na biało. Muszę podzielić, ukorzenią się do zimy. Będzie fajnie

A twoje tetrisy fajne, ogród kolorowy ale taki uporządkowany. Nic nie razi, choć ty jeszcze kombinujesz No i wypielone, czyściutko, aż mi wstyd jak spojrzałam później na swoje łany chwastów
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 19:35, 23 sie 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8339
inka74 napisał(a)
5 godzin wczoraj i dziś praktycznie cały dzień z przerwami na posiłki i wizytę Aprilka. Ogarnęłam większość ogrodu. Przycięłam i przekopałam, tetrisy porobiłam, to co mogę to dzielę, nawet trawy. Żeby było śmieszniej to trawy podzielone i posadzone w ubiegłym roku na jesieni wszystkie żyją a podzielona rozplenica na wiosnę nie dała rady. Zostały mi do ogarnięcia 3 rabaty. Jeszcze ze 2 dni roboty. Czy praca w ogrodzie kiedyś się kończy???

Ale Ci zazdroszczę, brakuje mi takich kilku dni, żeby potetrisować.

P.S. U Was dzisiaj nie padało?
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 19:45, 23 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18037
Nieeee, praca w ogrodzie nie kończy się nigdy. I my to chyba, mimo zmęczenia, lubimy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 20:58, 23 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jola, cieszę się, że nadwyżki roślinne trafią w dobre miejsce. Niezapominajki już posadzone, cmok

Helen, weekend był ładny. W niedzielę w nocy zaczęło lać i leje do tej pory z przerwami.

Kasia, no kochamy, to prawda. Ale łopatowstręt miałam prawie przez miesiąc. Na nic ochoty nie miałam. A wiesz, że kupiłam jeszcze jednego judaszka? Takiego jak Aprilek
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:02, 23 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kilka deszczowych fotek
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 21:04, 23 sie 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7473
April napisał(a)
Ty jeszcze kupujesz, Mrokaśka kupuje, a ja dzielnie się trzymam
ja tez sie trzymam wiec nie jestes sama

Moja Wims's red juz mocno bordowa, ale ja swojej nie lubie Iwonka co za judaszka kupilas, dziewczyno gdzie Ty go upchniesz

te hustawe to zawsze podziwiam, mezatemy az oko blysnelo jak mu pokazalam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 21:06, 23 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035


Widoki tylko ogólne tarasowe bo leje...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 21:06, 23 sie 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7473
a ogrod piekny i soczysty nie taki umordowany susza i wyplowialy jak moj. musze sie mocno utrudzic zeby porzadne foty zrobic
____________________
Ogrod nad bajorkiem
MiluniaB 21:09, 23 sie 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
U mnie też dzisiaj cały dzień deszcz. Ogród oglądałam zza okien.
U Ciebie za haconechloa widzę piękne pełne z dużymi kwiatami jeżówki

Ja też podzieliłam teraz rozplenice, ale kupne. Posadzone dobrze się trzymają
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
inka74 21:22, 23 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
TAR napisał(a)

Moja Wims's red juz mocno bordowa, ale ja swojej nie lubie Iwonka co za judaszka kupilas, dziewczyno gdzie Ty go upchniesz

te hustawe to zawsze podziwiam, mezatemy az oko blysnelo jak mu pokazalam
moja Wims mam wrażenie że z dnia na dzień ciemniejsza. Ja ją lubię, nawet bardzo
Judaszek to Golden Falls. Wzięłam ostatnią sztukę. Jutro zdjęcie mu zrobię. Judaszek jest docelowo nieduży. Idzie na tyły obok placyku zamiast derenia a dereń zamiast pigwowca, który idzie w dobre ręce.
Huśtawka mojemu mężatemu się udała nie zaprzeczę. Takiej byśmy nie kupili.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies