Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 15:08, 19 kwi 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasya napisał(a)

Jestem !
Chętnie do Powsina tez zajrzę gdybys planowała pochodzić
Zapraszam tez do mnie
Do Rogowa tez chętnie

Jestem stęskniona za wszystkim

W Powsinie będziemy prawdopodobnie z Jolą. Do 12 mamy warsztaty ale potem możemy się jeszcze przejść ot tak po ogrodzie lub po prostu przyjechać na herbatę do ciebie. Nie wiem czy obie z Jolą czy może tylko ja z koleżanką. Dam znać. Do Rogowa wybieramy się 4 lub 5 maja, to w tygodniu jest. Tylko też może nie być to tylko wyprawa do Rogowa a być może zajedziemy do Łodzi na 1 dzień. Temat dojrzewa i nabiera kształtów.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:26, 19 kwi 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
April napisał(a)
Tulipanki już się rumienią
Ciemiernikowe zdjęcia cudne.
Jutro będzie pogoda na robienie fotek
dziś więcej jest różowych :0 normalnie zmienia się każdego dnia
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:30, 19 kwi 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)
Boszszsz, ile Ty masz tych ciemierników!!! Piękne wszystkie! Byłam u Ciebie tyle razy a i tak zawsze się dziwię gdzie Ty to wszystko mieścisz .
upycham kolanem a tak serio to u mnie jak tulipany przekwitną to widać gołą ziemię. Mam dużo ale mniejsze odmiany specjalnie dobierane lub formowane.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:50, 19 kwi 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Morwa korzystnie wpływa na prawidłowy poziom cukru. Może ślimaki stabilizują sobie stężenie. Rzeczywiście sporo ich tam wlazło.
Tulipany tuż, tuż - będzie się za moment działo.
nie mam pojęcia o co chodzi z tą morwą. Najśmieszniejsze jest to, że ona nawet listków jeszcze nie ma...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
An_na 16:53, 19 kwi 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1617
Iwonka,
widziałam w Twojej wizytówce (przepięknej zresztą) kwiata, chyba z cortenu, ze srebrną kulą w środku.
Możesz napisać gdzie go kupiłaś?
____________________
Ania**Ania na Żuławach
inka74 17:45, 19 kwi 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aniu, kupiłam kilka lat temu na niemieckim Amazonie. Tak jak i pozostałe większe ozdoby z cortenu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:57, 19 kwi 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Przed chwilą wyszło na 5 minut słońce a potem lunął deszcz. I bądź tu człowieku mądry. Ale udało mi się złapać w przelocie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
An_na 18:40, 19 kwi 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1617
Dziękuję
Piękne zdjęcia robisz, mam wrażenie, że mogę dotknąć płatków i poczuć ich delikatność.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Agatorek 18:47, 19 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
inka74 napisał(a)
wczesne kwiaty dają dużo radości

Klatki musisz w końcu wystawić


Muszę, ale musze też poczekać na kowala. Robi mi zadaszenie nad stół na tarasie i dopiero po tym wystawiam tam donice i ozdoby. Nie chce, żeby coś przez przypadek się zniszczyło. A kowal ma takiego „pomocnika”, na którego trzeba uważać . Już niedługo.

U mnie też przed chwilą popadało. Dobrze, że zdążyłaś zrobić zdjęcia tulipanom. Przepiękne
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasya 19:08, 19 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42584
inka74 napisał(a)
W Powsinie będziemy prawdopodobnie z Jolą. Do 12 mamy warsztaty ale potem możemy się jeszcze przejść ot tak po ogrodzie lub po prostu przyjechać na herbatę do ciebie. Nie wiem czy obie z Jolą czy może tylko ja z koleżanką. Dam znać. Do Rogowa wybieramy się 4 lub 5 maja, to w tygodniu jest. Tylko też może nie być to tylko wyprawa do Rogowa a być może zajedziemy do Łodzi na 1 dzień. Temat dojrzewa i nabiera kształtów.

Ok… to możemy się spotkać w Powsinie ok 12, ja tez chętnie popatrzę na magnolie
A w Łodzi to do kogo ?
Fajnie by było gdzieś na lilaki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies