Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Zana 13:48, 05 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka a Ty ją kupiłaś tam w A.? Bo taka inna jest, te sadzonki które oglądałyśmy i ja kupiłam to takie proste patyki, a Twoja ładnie rozbudowana na górze. Myślę, że ona fajnie by w tym kółku wyglądała, tylko że już nie będziesz mogła tak mocno grzebać na tej rabatce. Magnolie nie lubią, żeby im korzenie naruszać, ale Ty na pewno o tym wiesz.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 13:50, 05 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
Muszę się jeszcze raz maleństwem moim pochwalić. Dereń Cherokee Chief. Dziewczyny się dziwiły dlaczego go wepchnęłam w takie małe miejsce przy wejściu ale ja za każdym razem jak wychodzę to go widzę. I buzia mi się śmieje
Ma ogromne te przykwiatki czy jak to się nazywa.


Boski Moje marzenie. A jak byłyśmy to chyba miał mniejsze te podsadki? I jakieś bardziej czerwone były.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gosiek33 17:30, 05 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Nie wiem co to było bo metki nie miało (tego nie lubię w ogrodach pokazowych, jest coś ciekawego, nowego i nie wiadomo co to)



właśnie Mariusz Czernicki na facebooku zamieścił zdjęcie

wygląda to na piwonię, tylko jeszcze nie wiadomo jaką
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 22:10, 05 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Iwonka miej litość, nie wklejaj takich linków
nie, nie i jeszcze raz nie, zakupom mówimy nadprogramowym nie ))))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kwartet 22:15, 05 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
No jestem na bierząco,ogródek pulsuje i oczywiście łopata w ruchu,zapraszam na 18-stego.
inka74 22:24, 05 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zana napisał(a)
Iwonka a Ty ją kupiłaś tam w A.? Bo taka inna jest, te sadzonki które oglądałyśmy i ja kupiłam to takie proste patyki, a Twoja ładnie rozbudowana na górze. Myślę, że ona fajnie by w tym kółku wyglądała, tylko że już nie będziesz mogła tak mocno grzebać na tej rabatce. Magnolie nie lubią, żeby im korzenie naruszać, ale Ty na pewno o tym wiesz.
Aniu - na moim zdjęciu jest sadzonka Alba Superba a nie Sunsation Twoją Sunsation mam zamówioną i czeka na mnie w szkółce, fundusze na razie wyczerpałam. Wiem, że jak ją tam wsadzę to trzeba będzie trochę ograniczyć zarośniecie kółka. Więc się zastanawiam, czy to jest na 100% to co ja chcę osiągnąć. Już raz tam wykopywałam wierzbę i wsadzałam jabłonkę, teraz nie wsadzę niczego póki nie będę pod wrażeniem ewentualnego efektu końcowego. Stąd nieśmiałe próby jakiejkolwiek wizualizacji efektu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:26, 05 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zana napisał(a)
Boski Moje marzenie. A jak byłyśmy to chyba miał mniejsze te podsadki? I jakieś bardziej czerwone były.
Były mniejsze. Teraz jakoś się tak rozwinął.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:27, 05 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gosiek33 napisał(a)
właśnie Mariusz Czernicki na facebooku zamieścił zdjęcie

wygląda to na piwonię, tylko jeszcze nie wiadomo jaką
Gosiu - nie mogę otworzyć linku, widocznie grupa zamknięta. Ale wiem gdzie mogę o tę roślinkę zapytać ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:35, 05 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
kwartet napisał(a)
No jestem na bierząco,ogródek pulsuje i oczywiście łopata w ruchu,zapraszam na 18-stego.
mam wpisane w kalendarz. Niestety będę musiała przyjechać z dodatkiem w postaci syna. Te nasze wypady coraz dłuższe się robią. Dziś też miało być na chwilę bo zimno a zobacz ile nam się zeszło, skrócić się nie dało i przed 18-tą byłam. No i moi Panowie sprzeciw wyrazili na takie traktowanie a właściwie na brak obiadu. Ale jak zgłodnieli to z lodówki udało się coś wyjąć i upichcić
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kwartet 22:43, 05 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Syna wsadzimy w hamak ,zabieraj.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies