Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 19:40, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
jolanka napisał(a)
Widzę, że nie usiedzisz ani chwilkę na czterech literach
Metalowe mebelki to takie rdzawocieniowane? Tak?

Pergola ze stolikiem super Hmm... u mnie może coś podobnego by się przydało na tym przygotowywanym placyku do grila No,no
albo bardziej przy domku narzędziowym jak powstanie, kiedyś. To taka wersja na lato. Nie chce mi się za każdym razem chować narzędzi do domku. Trzeba otworzyć, powiesić, zamknąć - za dużo zachodu jak to ciągle w użyciu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:53, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
gosika67 napisał(a)
Ładne mebelki i takie zmiany, kącik wypoczynkowy fajny.
Sporo ładnych w tym roku odmian. Lubię eksperymenty. Szkoda, że na efekt tulipanowy rok czasu trzeba czekać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:06, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dziś tyle rzeczy miałam zrobić ale przyjechała znajoma i się zagadałyśmy a potem padać zaczęło. Ale nie tak, aby podlać a tylko posiąpić. Ech...

Z ciekawszych widoków - kupiłam ładną azalię w ukochanym amarantowym kolorze. Muszę poczekać aż majtkowo różowa przekwitnie i ją podmienię. Lubię ten kolor w kwiatach. Jakby jeszcze intensywnie pomarańczowa była to fajny mix by powstał. Amarantowa azalia zgrała się z tulipanami Doll's Minuet.


Tulipany Blushing Lady powoli przekwitają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:11, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
W ogrodniczym w końcu udało mi się zobaczyć kwitnącego w pełni derenia Venus. Jest obłędny!!!!


A czemu mój nadal zielony??? I mały? Ja się tak nie bawię (((
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:18, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dollsy kwitną ładnie. Szkoda, że Spring Green kiepskie. W następnym roku połączę Dollsy z Sapporo.



Na jednej rabacie odkryłam niezidentyfikowane tulipany - następne. Nie kupowałam takich. Nie wiem co to jest.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:23, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Bzy kiepsko. Mało kwiatów ale i słońca tam mało.


Serduszka urocza.

I barwinek od Joli April - ma cudny kolor.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 20:51, 12 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ten pomocnik za mną też chodzi. w szwedzkim sklepie już nawet m oglądał. ale uznaliśmy, że najpierw wywalimy gramoty, a potem będziemy kupować.

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Doranma 21:02, 12 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Ławeczce bardzo do twarzy w tej tonacji

Iwonko, Ty masz tak wszystko dopracowane, każdy szczegół - naprawdę katalogowo! - prawdziwie podziwiam Twój kunszt ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:11, 12 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Jeszcze chciałam Cię zapytać jak tam z deszczem? Jak wyjeżdżałam, to było zachmurzone, po lewej stronie Wisły pada, ale nie wiem, czy do Ciebie dotarło i dalej ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Kasia_CS 21:14, 12 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iwonka, podziwiam Cię, jak Ty ciągle coś majstrujesz - jak nie jedno, to drugie! Ja się ograniczyłam do kupienia farby ze 2 miesiace temu i do dziś nie pomalowałam donic z różami
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies