Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

jolanka 21:31, 12 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
Ten pomocnik za mną też chodzi. w szwedzkim sklepie już nawet m oglądał. ale uznaliśmy, że najpierw wywalimy gramoty, a potem będziemy kupować.


Dopiero teraz skojarzyłam.
Byliśmy kilka dni temu i eM chciał go kupować jako stolik do grila ale ja zrobiłam tylko rzut oczkiem i popukałam się w czoło
No i nie załapałam do czego może się jeszcze poprzydawać
Iwonka jednak mądrze myśli.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 22:00, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Ten pomocnik za mną też chodzi. w szwedzkim sklepie już nawet m oglądał. ale uznaliśmy, że najpierw wywalimy gramoty, a potem będziemy kupować.
Pomocnik dokładnie z tego sklepu. Ma jeden podstawowy feler - ta ramka musi być przykręcona do porządnej ściany. Składa się z 2 części łączonych kołeczkami drewnianymi. Sama nie ustoi. Skrzynia jest zupełnie luzem. Muszę dorobić do niej zawiasy i wewnętrzną torbę-wkład bo teraz to szpary są.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:14, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Doranma napisał(a)
Ławeczce bardzo do twarzy w tej tonacji

Iwonko, Ty masz tak wszystko dopracowane, każdy szczegół - naprawdę katalogowo! - prawdziwie podziwiam Twój kunszt ...
jakoś zielone mazaki mi nie bardzo pasowały. Może nie były złe ale do ogólnej koncepcji to nie bardzo. Dzięki podpowiedzi o farbie w spraju, przemalowanie zajęło 15 minut. Bez brudzenia siebie i wszystkiego wkoło. Jak mi się znudzi - znowu pomaluję
Z deszczem słabo - pokapało i tyle go było widać. U mnie wczoraj jak kopałam to twarda skorupa była.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:25, 12 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)
Iwonka, podziwiam Cię, jak Ty ciągle coś majstrujesz - jak nie jedno, to drugie! Ja się ograniczyłam do kupienia farby ze 2 miesiace temu i do dziś nie pomalowałam donic z różami
lista prac długa mimo małego ogrodu krok po kroku realizuję marzenia. Teraz jeszcze zostały tetrisy i zamiana obu skrzyń za domem w ziołowniki. W jednej z dwóch skrzyń miałam pomidory ale Mrokasi pomidorki w donicach mnie uwiodły. Ciekawe czy Lucy lub Gosia nie ma jakiś nadprogramowych sadzonek. Dla 2-3 sztuk nie ma sensu siać. A dzięki takiej zmianie cała skrzynia moja. I mam już tam gruszę na płasko prowadzoną jak kandelabr : )
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 07:26, 13 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Doranma napisał(a)
Ławeczce bardzo do twarzy w tej tonacji

Iwonko, Ty masz tak wszystko dopracowane, każdy szczegół - naprawdę katalogowo! - prawdziwie podziwiam Twój kunszt ...
ja nie Iwona, ale powiem Ci,że do Czubajpwizny mam blisko bo tam do stadniny jeździmy w nocy chyba coś padało bo widzę,że ziemia mokra przynajmniej z wierzchu
Pozdrawiam
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 07:59, 13 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Potwierdzam. W nocy całkiem znośnie pokropiło. Ogród podlany. Dobrze bo już skorupa się robiła
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 09:37, 13 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Mam, mam... w sobotę mogę wziąć, chyba, że wcześniej chcesz do mnie wpaść na chwilkę choć
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 09:41, 13 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
W sobotę mam dziecko z sobą. Ilość wizyt zależy od jego marudzenia i czy będą jakieś próby przed powtórką komunii. W niedzielę mamy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 09:44, 13 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
oki jakby co, może z moimi się chwilę pobawi
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Makusia 15:56, 13 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Świetny ten stoliczek roboczy! Przytuliłabym taki bez wahania
Mówisz, ze w którym szwedzkim? J czy I?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies