Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Magleska 18:54, 13 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Iwona ...bardzo fajny roboczy pomocnik …..i jeszcze nowe kolory krzesełek i wnętrza ławki na rdzawo wyszły świetnie ….malowałaś farbą w sprayu ?

u mnie leje prawie cały czas od 2 dni - tylko trochę w sobotę było lepiej.....
i podobno cały ten tydzień ma być taki …

fotki tulipanowe śliczne -niezmiennie podziwiam Cię za znajomość odmian z moją sklerozą nie ma szans na zapamiętywanie -obiecuję sobie założyć zeszyt …..kiedyś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Poppy 23:02, 13 maj 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)


Na jednej rabacie odkryłam niezidentyfikowane tulipany - następne. Nie kupowałam takich. Nie wiem co to jest.


Slicznosci, jakies wiridiflory, na artist za bladawe, ale moze?
Nie mialabym nic przeciwko takiej pomylce I za dollsami zatesknilam! Wydawalo mi sie, ze one nie sa pozne, ale skoro dalej u Ciebie kwitna to chyba jednak ( u mnie kwitly tuz po pricncess irene, albo razem)

Z pl do wysylki znajde chetnego, ale do polowania w biedronce na wlasciwe odmiany, raczej nie Ale cos wymysle.

U Ciebie znowu zmiany, pomocnik i nowy kolor krzeselek.
fajnie, ze sie skusilas na farbe w sprayu.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
inka74 00:15, 14 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Lucy - liczę, że u Kwartecika jedno choć z 4-ki będzie i zajmie Młodego. W sumie u ciebie corka chyba w podobnym wieku choć mogę się mylić.

Martek - ten na I teraz są bo oferta ogrodowa jest.

Magda - tak farba w sprayu. Dzięki waszym podpowiedziom tu na forum poszło szybko.

Maczku - jest ciekawy ten tulipan ale co to - nie wiem.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 07:02, 14 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Fajnie krzesełka przemalowałaś. Stolik też machniesz?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 07:15, 14 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Nie. Stolik zostaje czarny. Wszystko w takim kolorze byłoby nudne
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 09:16, 14 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Moja 2008
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 09:43, 14 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iwonka, Młody się Kają zajmie Będzie miał zajęcie Żarcik oczywiście, dla chłopca w jego wieku, to raczej nie atrakcja
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 12:25, 14 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gdzie Ty chcesz posadzić tyle kocimiętki?
Ciekawe czy faktycznie kompaktowa i nie rozwalająca się na boki ta odmiana.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 12:56, 14 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Lucy - ten sam rocznik mamy zdzwonimy się. Na razie jakieś próby do rocznicy ma. Ja to myslałam, że teraz to już będzie takie myk myk i po kłopocie a tu znowu z pompą siostra zaplanowała.

Kasiu gdyby prezesowa była o rok-dwa starsza to by się zajął. Takich maluchów się boi rodzice mu nie sprezentowali braciszka ani siostrzyczki więc tylko doświadczenie z kuzynami ma.

Anula tam gdzie mam teraz wkoło owalnej Purple Pion - tam są lawendy, które powoli wymierają. Nadal mimo drenażu za mokro mają. Więc lawenda musi zrobić out z tego miejsca. W sumie nie wiem gdzie ją wsadzę bo potrzebuje słońca i suchego miejsca. Chyba w donicy wyląduje. Dużo jej nie zostało.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
BKosimkArt 07:12, 15 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O kurcze Iwonka ale zmiany... stolik też będzie miedziany??
Byłam w niedzielę w Powsinie, muszę przyznać że miałaś rację, nie mam co prawda porównania z Łodzią ale nie powalił mnie, miałam nadzieję że po tylu latach to zaszły znaczące zmiany a tu nic... bida...

Kwitły derenie, kurde jakie one są cudne, muszę mieć chociaż jednego
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies