Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W basiowie - kiedyś tu będzie ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

W basiowie - kiedyś tu będzie ogród...

katel 22:01, 19 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Basiula napisał(a)
Mam nadzieję, że teraz uda mi się przynajmniej co jakiś czas wpaść do Waszych ogrodów i do własnego wątku.
Naprawdę, nie przypuszczałam, że grzebanie się w ziemi może dać tyle przyjemności a efekty pracy są aż tak satysfakcjonujące. Dzięki Ogrodowisku odkryłam nową pasję!

Basiu tu nie jesteś sama z tą nową pasją , jak by ktoś by mi powiedział kilka lat temu, że będę się cieszyła z grzebania w ziemi to bym mu odpowiedziała że oszalał chyba i nigdy w życiu a tu jednak .
Zmiana ogromna, idziesz jak burza, czekam na więcej zdjęć .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Zana 22:29, 19 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Katel, no jak bym o sobie czytała
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Basiula 10:21, 20 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
katel napisał(a)

Basiu tu nie jesteś sama z tą nową pasją , jak by ktoś by mi powiedział kilka lat temu, że będę się cieszyła z grzebania w ziemi to bym mu odpowiedziała że oszalał chyba i nigdy w życiu a tu jednak .
Zmiana ogromna, idziesz jak burza, czekam na więcej zdjęć .


Dziewczyny, no mam tak samo. Szczytem moich marzeń był trawnik byle jaki i tuje. Zresztą nie odróżniałam jednego krzaka od drugiego. Sama jestem zaskoczona tym co się nagle zadziało. Ale to jednak głównie przez ogrodowisko. Tak sądzę.
____________________
W basiowie
Basiula 10:49, 20 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Pogoda nie zachęca do niczego w sumie. U nas strasznie leje od wczorajszego wieczora.
Na posadzenie czeka jeszcze kilka wrzosów i wrzośców i vanilka, bo jedna ze szpalerku okazała się wcale vanliką nie być. Nie wiem jak to przegapiłam w zeszłym roku. Obawiam się niestety, że wszystko będzie musiało poczekać do soboty. O ile znów nie będzie padać.
No i chwaściory, muszę w końcu wyplewić maruderów, a nieco trudno to robić brodząc po kolana w błocie
____________________
W basiowie
basia3 07:36, 21 wrz 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witam jestem u ciebie i podziwiam cudny ogród.
____________________
JEST DOBRZE :D
Basiula 11:56, 21 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
basia3 napisał(a)
Witam jestem u ciebie i podziwiam cudny ogród.


Dzięki Basiu wiesz, większa cześć sukcesu to jednak projekt szefowej.
Miło, że wpadłaś, idę też do Ciebie.
____________________
W basiowie
Basiula 14:44, 21 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Wpadłam dziś rano do ogrodu na mały rekonesans, bo już drugi tydzień wracam codziennie do domu przed 19 i nie mam czasu na ogród, no w każdym razie wpadłam i się załamałam.
Chwaćiory mi wyrosły na potęgę. Chyba z dwa dni wolnego potrzebuję, żeby to ogarnąć Najgorzej jest na lawendowo-różanej i w grabach :/
W różach jakaś koniczyna się zadomowiła i chcąc nie chcąc mam roślinę zadarniającą. Mus się jej pozbyć.
Apropos róż, jeden Chopin jest prawie mojego wzrostu...teraz widzę, że one jednak mają spore możliwości


Eh plewionko, plewionko mnie czeka lalala.



____________________
W basiowie
Basiula 14:48, 21 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Jest też kilka ładniejszych miejsc. Takich mniej zachwaszczonych







____________________
W basiowie
Basiula 14:51, 21 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
I kilka ładnych bylin mokrych od lejącego ciągle deszczu..










____________________
W basiowie
kaz742011 17:56, 21 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basiula napisał(a)


Dziewczyny, no mam tak samo. Szczytem moich marzeń był trawnik byle jaki i tuje. Zresztą nie odróżniałam jednego krzaka od drugiego. Sama jestem zaskoczona tym co się nagle zadziało. Ale to jednak głównie przez ogrodowisko. Tak sądzę.


Ja dalej nie odróżniam. No może z wyjątkiem tych co mam u siebie .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies