Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

Michael 20:04, 17 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
i jak rowki wyszły?? pokaż foty liczę do dwóch ... licytuję dalej...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 20:07, 17 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
no co Ty, ja chora jestem i kaszlę i nigdzie się nie ruszam, bo zemdleję jeszcze, a wogóle to ciemno juz jest i nic nie widać
____________________
ogród zmyślony
greglis 20:08, 17 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
myszorek napisał(a)
Kasiu -wyznaczanie ostrych granic między trawnikiem, a rabatą, zeby trawa nie właziła na grządki, ale Ciebie to nie dotyczy, bo masz na podwyższeniu wszystko albo ograniczone płytami.

A to ja też mam takie miejce, za pergolą ta częśc trawnika kolo domu. Mam zostawione miejsce pod plotem , rosną tam samotne róże i peonie a teraz chce obsadzic kwitnącymi bylinami.
Więc sie zapytują jak owy kancik robić
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Michael 20:10, 17 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
myślałem, że sfotografowały ten wyczyn Twoje dzielne mróweczki ... ach szkoda ... to jak już będziesz zdrowa i na siłach do pracy to pokażesz...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 20:24, 17 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
a skądże, uznałam ze rowki to żaden wyczyn i że powinny być na grządkach od zawsze więc nie było foto.
Czekam, az przyjdzie bofix i czas sie brać za chwasta, bo koniczyna rozrasta się na potęgę

Kasiu odcina się po prostu ostrym narzędziem trawnik od reszty i farfocle wybiera na kompost.Zostaje czysta linia w najprostszej postaci (albo i nie do końca)
____________________
ogród zmyślony
greglis 20:35, 17 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
aha, będę ciąć
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Michael 20:37, 17 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Dzisiaj również mówiliśmy o bofix-e jedo zalety na walkę z chwastami .... Magdo to chyba telepatia ...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 21:38, 17 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
teraz chyba większość marzy o bofixie. Zwłaszcza na świeżo założonych trawnikach z zeszłego roku, gdy człowiek przyzwyczajony już do jego jednolitej struktury, a tu nagle zonk i chwast wysiany.Ja myślałam, ze hasło trawka mam odfajkowane, a tu widzę, ze temu dywanowi trzeba znacznie więcej uwagi poświęcać, żeby zachowywał swój dziewiczy wygląd. No cóz, kolejna robota w ogródku, ale trawnik mimo,że oklepany i teoretycznie nudny, to jednak podstawa i dużo zależy w ogrodzie od jego jakości i od kantówTo chyba ćwierć drogi do sukcesu.Będę więc bardziej doceniała męża i jego krecią robotę przy trawniku..
Aaaa, znalazł się jeden zaginiony but-był w rabatach podsypany ziemią. czyżby moj pies także chciał zostać ogrodnikiem? Jutro będą trwały poszukiwania buta mojej młodej-jak to ona mówiła dzisiaj, gdzie jest jej bucik na obcasie( a obcas ma 5 mm).Dzieciorki są słodkie w swoich wyobrażeniach
____________________
ogród zmyślony
Michael 21:42, 17 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 00:33, 18 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
co się cieszy, przecież to prawda
____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies