Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 22:08, 08 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
anna_t napisał(a)
Gosia bosko! Ale to...



No co? do poprawki?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
anna_t 22:35, 08 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Nie, świetne no właśnie! Konwalnik czarny red baron czerwony i zieleń miskanta? Ale żeś poplynela.. fiu fiu
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
m_gocha 00:13, 09 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Gosia! Ogród r e w e l a c y j n y!!!!!
Uwielbiam takie klimaty okołoleśne, jakby naturalne nasadzenia, które na pierwszy rzut oka wydają się jakby sama natura skomponowała a to jednak ręka człowieka tak umiejętnie skomponowała
Lubię też taki busz - lubię gdy rośliny wzajemnie przenikają się, tworząc plamy barw, odcieni...
Pięknie Gosia! Tylko czemu tak mało fotek? Ja się pytam...
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:17, 09 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
I jeszcze do Toszki pytanie jeżeli u Ciebie Gosia mogę...
W sobotę wykopałam donice z czosnkami (sadzone chyba 2-3 lata temu) aby zerknąć w cebule i ewentualnie je podzielić. Robota szła szybko wręcz taśmowo... Dopiero przy którejś kolejnej donicy zauważyłam wystające z dna doniczki białe korzenie czosnków
I powiedz mi Toszko, co w tej sytuacji zrobić? Zadołować z powrotem donice? Wyciągnąć cebule czosnków?
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
paulina_ns 06:36, 09 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Gosia piękna ta jesień u Ciebie się prezentuje u mnie już wszystko takie byle jakie i nawet nie ma czemu zdjęcia zrobić czekam na wiosnę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgol 07:57, 09 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
anna_t napisał(a)
Nie, świetne no właśnie! Konwalnik czarny red baron czerwony i zieleń miskanta? Ale żeś poplynela.. fiu fiu


ach, czyli się podoba?No to bardzo się cieszeDzieki Anka
Liczę ,że zawilce za rok będą bujniejsze i konwalnik też bo to nasadzenia z tej wiosny i ,że efekt będzie lepszy
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 07:59, 09 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
m_gocha napisał(a)
Gosia! Ogród r e w e l a c y j n y!!!!!
Uwielbiam takie klimaty okołoleśne, jakby naturalne nasadzenia, które na pierwszy rzut oka wydają się jakby sama natura skomponowała a to jednak ręka człowieka tak umiejętnie skomponowała
Lubię też taki busz - lubię gdy rośliny wzajemnie przenikają się, tworząc plamy barw, odcieni...
Pięknie Gosia! Tylko czemu tak mało fotek? Ja się pytam...


Ależ się cieszę z takich miłych słów Dzięki Gosia
A fotek to chyba za dużo, bałam się ,że Was zanudzę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 08:00, 09 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8343
Hej, hej! Przegapiłam Twój sms. Ja mam fosfor w płynie, dawałam 2 nakrętki na konewkę.
____________________
ogród pod lasem
malgol 08:03, 09 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
paulina_ns napisał(a)
Gosia piękna ta jesień u Ciebie się prezentuje u mnie już wszystko takie byle jakie i nawet nie ma czemu zdjęcia zrobić czekam na wiosnę


Paulina, ja też focę tylko miejsca gdzie słońce dociera w największej ilości i ogród jakoś wygląda.No i na fotach daje się uchwycić. U mnie nie kwitna już jeżówki, rudbekie...mimo,że u dziewczyn jest ich ogrom i w super kondycji.Słońca mało i coraz bardziej smutno się robi
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:04, 09 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Hej, hej! Przegapiłam Twój sms. Ja mam fosfor w płynie, dawałam 2 nakrętki na konewkę.

A no widzisz! w płynie! takiego nie znałam i sprzedali mi superfosfat w granulkach...
a pokażesz mi fotkę tego specyfiku?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies