Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 22:03, 11 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Lodziu, to dobra wiadomość. Może mnie potraktuja równie poważnie. Co prawda teraz nie czas na sadzenie I sprawdzanie czy wystartuja,ale w pełni wartościowego egzemplarza można oczekiwac.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
jolanka 22:04, 11 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiu, jestem baaardzo zaskoczona tym miscantam. Kupowałam tak kilka co prawda bezpośrednio w szkółce a nie internetowo ale sadzonki były ok. Może nie miały zbyt dużo pędów, kilka na pewno. Ja bym zapytała czy się jednak nie pomylili Teraz tylko zadołuj razem z doniczką i trzeba czekać do wiosny.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Toszka 22:38, 11 paź 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Nie wiem co mam napisać...zatkało mnie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
malgol 09:31, 12 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No więc zadzwoniłam do szkółki...Pani poinformowała mnie ,że to jest norma u nich o tej porze roku.W przypadku roślin do wysyłki mocno je przycinają, ale sadzonka ( pani mówi o niej roślina,ale dla mnie to świeża sadzonka z podziału kępy)na 100% wiosna szybko nadrobi jak trafi do gruntu. Oni nie uprawiają pod osłonami dlatego te wielkie miskanty maja tak mało pędów a po przycięciu...no efekt widać na fotkach. Mimo zapewnień tej Pani reklamacje wysłałam mailem wraz z fotkami. Nie oczekuje pozytywnego obrotu sprawy. Pozostaje mi liczyc na to ,że wiosna to coś zmieni się w miskanta Rosi
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Anda 09:41, 12 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
malgol napisał(a)
No więc zadzwoniłam do szkółki...Pani poinformowała mnie ,że to jest norma u nich o tej porze roku.W przypadku roślin do wysyłki mocno je przycinają, ale sadzonka ( pani mówi o niej roślina,ale dla mnie to świeża sadzonka z podziału kępy)na 100% wiosna szybko nadrobi jak trafi do gruntu. Oni nie uprawiają pod osłonami dlatego te wielkie miskanty maja tak mało pędów a po przycięciu...no efekt widać na fotkach. Mimo zapewnień tej Pani reklamacje wysłałam mailem wraz z fotkami. Nie oczekuje pozytywnego obrotu sprawy. Pozostaje mi liczyc na to ,że wiosna to coś zmieni się w miskanta Rosi


My wczesnym latem dzielimy trawy w szkolce. Jesienia trawom nie rosna korzenie. Takich kiepskich sadzonek w zyciu nie widzialam. Wstyd takie cos sprzedawac.
W tej szkolce traw juz bym nie kupowala. U nas trawy w sezonie tez stoja na zewnatrz. A jak oni zimuja te malutkie sadzoneczki jesli nie pod oslonami?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 11:49, 12 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
O kurde, ale kicha, że se tak pozwolę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwia_slomc... 12:32, 12 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
No to sobie strzelili w kolano, taka antyreklama na O.... poleci im sprzedaż na łeb na szyję
Ja bym im dopisała o tym, że na największym forum ogrodniczym w kraju te rośliny będą oglądane, przecież powinno im na darmowej reklamie zależeć jak diabli.
A od tego jak sprawę załatwią wiele zależy.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Lodzia 13:40, 12 paź 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Ja rozmawiałam odnośnie stanu miskantów z Panem Arturem. Nie wiem z kim Ty rozmawiałaś, bo może Cię po prostu jakiś pracownik zbył. Nie jestem za tym aby ich tak szybko skreślać. Właściciel nie jest w stanie kontrolować wszystkich i wszystkiego, a gdy jeszcze o czymś nie wie, to tym bardziej było by to niesprawiedliwe.
eVka 14:13, 12 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
W innym sklepie internetowym, w którym raz mi sie przytrafiło kupić takie mizeroty (variegatusy), szybciutko dostałam nowe sadzonki a te stare miałam sobie zostawić. Napisz maila i wyślij zdjęcia, takie rzeczy trzeba załatwiać na piśmie.
____________________
sarenka 15:56, 12 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kurcze, co to za szkółka? Właśnie noszę się z zamiarem zakupu co prawda tylko 3-5 traw, ale wolałabym przez przypadek nie wybrać tej co Ty kupowałas. Ja bym chciała kupić w Albamar. Nie wiem czy można nazwy podawać, jeśli nie to edytuje i usunę
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies